100 Eesti Brändi * 100 Estonian Brands

Minu koduleht tutvustab Eesti parimaid firma- riigi- ja personaalbrände maailmale interneti vahendusel, mida on hea jagada siis kui välismaal käime või kui sõbrad meile külla tulevad :)

100 Estonian Brands kodulehe eesmärgiks on tutvustada Eesti päritolu brände maailmale senisest paremini interneti vahendusel, sellega kaasa aidates Eesti ekspordile. See on lihtsa ülesehitusega portaal mida on hea jagada meie välismaa sõprade hulgas, et võimalikult paljud inimesed meie tegemistest ja saavutustest osa saaksid. Kusjuures siin ei ole esindatud mitte ainult firmad vaid ka riiklikud institutsioonid ja need tublid Eesti inimesed, kes meile nime on teinud ja täna teevad. Kui soovid olla selle projekti toetajate ja partnerite hulgas, siis võta palun julgesti ühendust.
Teeme koos Eesti suureks !

100 Estonian Brands koduleht asub domeenil : www.EstonianBrands.com

Leo Siemann
Leiutaja ja ettevõtja
leo@estonia100.com

Selle kodulehe tegemine on võtnud mul üle aasta. 100 brändi sai täis septembrikuu algul 2017. Kui leidub veel brände, kes siin olla sooviksid, siis saab liituda ka partnerina. Samas jätkan tööd, et teda maailmale paremini tutvustada. Selleks vajan pühendumist, aega ja raha. See on pidevalt arenev koduleht, mis kasvab koos Eestiga.

Vajan turundamist, publikatsioone ja raha, et portaali levitada ning ülal pidada. Kuna tegu on digitaalse export-artikliga, kuhu on kaasatud ka Eesti riigi brändid, siis ootan ka riigi toetust.

INITIATOR

Leo Siemann

Olen leiutaja ja ettevõtja, Eesti fänn, välis-eestlane, kes elab Inglismaal. Kodulehed : www.ESTinventor.com ja www.EestiLeiutaja.net