Multilingual puppetry production “Golden Word” for the entire family

A multilingual puppetry production to enable viewers to hear what the languages of various ethnicities living in Estonia sound like, how they are related to one another and how beautiful they are.

Often when two different people start talking to each other for the first time, it is not important what they are talking about, but rather how they are talking is much more important. We would like to show how important it is for the process of getting to know a language to start from the fact that our voices are pleasant, clear and attractive. Whatever language we speak in. Our production will feature Russian, Estonian and English, as these are the languages spoken most commonly by people living in Estonia. It will be based on a work by Alexander Pushkin, “The Tale of the Fisherman and the Fish”, as an example of beautiful language.

01.08.2017 – 30.09.2017 Nukulavastuse kunstiidee elurakendamine ja prooviperiood 01.09.2017 – 30.09.2017 Publiku informeerimise korraldamine ning organisatsiooni küsimused 01.10.2017 Esietendus Tänasel hetkel lavastus on Vene Nukuteatri kavas. Kui Teie ja teie sõbrad, õpilased või lihtsalt inimesed tahaksid seda näha, kirjutage meile: info@venenukuteater.ee.

Vaatajate informeerimine.

INITIATOR

MTÜ Vene Nukuteater

Tallinnas Vene Kultuurikeskuses asuv VENE NUKUTEATER oli loodud 23. novembril 2004. Teatri asutamist toetas Venemaa Teatritegelaste Liidu raames tegutsev välismaal asuvate Vene teatrite toetamise keskus, mille juhiks on A.Kaljagin, kuulus Venemaa näitleja ja režissöör. Teatri esimeseks etenduseks oli „Limpopo”, K.Tšukovski muinasjuttude ainetel. Etenduse lavastaja oli Ruslan Ibragimov, Peterburi Teatri Instituudi pedagoog, ja kunstnik oli Marianna Ratiner. Hetkel teatri kunstiline juht on Vladimir Barsegjan. Repertuaaris olevad lavastused on mõeldud lastele, tulevikus plaanitakse lavale tuua ka täiskasvanutele suunatud nukulavastusi. Meie tulevikuplaanideks on uute etenduste loomine, mis on mõeldud erinavetele vanuserühmadele, külalisetenduste andmine ning osalemine erinevatel festivalidel nii Eestis kui ka välismaal.