Taskuraamat „How to Impress Estonians?“ ehk „Kuidas üllatada eestlasi?“

Taskuraamatuke Eestist sündis, sest tundsin sellest maailma eri paikades rännates, erinevatel üritustel osaledes ja välismaalastega suheldes suurt puudust. 

Done!
Done!

Olen aastakümneid maailmas ringi rännanud, osalenud suurtel rahvusvahelistel konverentsidel ja koolitustel, ise koolitanud, käinud kohalikel külas ja mitmel maal lausa pikemalt elanud. Minu kogemus näitab, et Eestit teatakse väga vähe ja kui teatakse, siis samastatakse tihti Venemaaga. Taskuraamatuke „How to Impress Estonians?“ ehk „Kuidas üllatada eestlasi?“ aitab saada kiire ülevaate sellest, kus ja mis on Eesti ning on eelsoojenduseks Eesti avastajatele.

Raamatukesest leiab nii huvitavaid fakte Eesti kohta kui ka eestikeelseid lihtsaid väljendeid.

Iga eestlane on Eesti visiitkaart ja inimestel on komme üldistada, seega igaüks saab kujundada positiivse maine oma riigile ja rahvale, sest hiljem toetab see maine tema ja ta laste toimetulekut välisriigis. Taskuraamatuke „How to Impress Estonians?“ on abimees neile, kes hoolivad ning annab võimaluse kasvatada Eesti rahvusvahelist tuntust, luua positiivsed mainet ja õpetada eesti keelt.

Taskuraamatuke aitab jagada Eesti kohta infot nii siin- kui sealpool piiri, toetades Eestimaa ja eestlaste positiivset kuvandit. Raamatuke mahub täpselt pintsakutaskusse ja käekotti, seda on hea anda oma maa ja enda tutvustamiseks välismaal puhates ja üritustel osaledes, kuid samamoodi on see sobiv kingitus Eestit külastavate välismaalastele. 

Tore, kui seda raamatukest saaks ühel päeval tasuta jagada välismaalt lennujaama saabujatele ja üle maailma Eesti seltsidele, kes saavad seda kasutada oma üritustel, läbirääkimistel jt igapäevategevuste juures. Nõnda saame koos luua Eestile rahvusvahelist tuntust ja tulevikku!

Info: https://katraining.weebly.com/taskuraamat.html

Oktoober 2018 – taskuraamat „How to Impress Estonians“ jõuab suurematesse raamatukauplustesse Oktoober 2018 – esmane pakkumine suurimate rahvusvaheliste organisatsioonide Eesti esindustele (Lions Club, Rotary, JCI) November 2018 – info edastamine sotsiaalmeedias ja Eesti välisesindustele ning Eesti seltsidele üle maailma Oktoober – november 2018 – taskuraamatu turundusklipi tootmine => Youtube, levitamine FBs November 2018 – tellimuste vastuvõtt

1) Raamatute levitamine (rahaline tugi). Tasuta saadavaks tegemine rahvusvah. org. Eesti esindustele, välisesindustele, seltsidele, turismifirmadele, lennujaamas 2) Info levitamine meedias 3) klipp

Kõige enam saame me oma riiki, oma rahvast, oma ettevõtet ja organisatsiooni tutvustada just personaalsete suhete baasil.

Taskuraamat: How to Impress Estonians? "Kuidas üllatada eestlasi?" on koostatud selliselt, et seda on võimalik soovi korral personaliseerida, kas siis ise näputööd tehes või suuremate tiraažide korral (alates 300 tk) kirjastuselt Kvaliteetse Õppe Keskus (info@KaKonsultatsioonid.ee) tellides. 

Nimelt on taskuraamatukese lõpus tühjad lehed, kuhu saab kirjutada raamatukest kinkides oma kontaktid ja/ või sõnumi, kleepida visiitkaardi või muu info. Tagalehel on 1 lk, kuhu saab panna info, mis raamatukest seinale riputades jääb kenasti nähtavaks - koht Sinu pildi jaoks, kui kingid selle sõbrale või siis firma reklaami jaoks, kui on tegemist ärilise projektiga. 

Juhul kui on suurem partii, siis on võimalik lisada reklaam juba trükifaili ja seda saab tellida kirjastaja vahendusel! 

Teeme koos Eesti ja eestlased tuntuks ja loome positiivset mainet maailmas!

Meil on mille üle uhke olla! 

Vaata, kuidas personaalne teskuraamat võiks välja näha siit: Personaalne taskuraamat: How to Impress Estonians? 

INITIATOR

Katrin Aedma

Katrin Aedma on üks paljudest Eesti patriootidest - rahvusvaheline koolitaja, kirjanik ja ajakirjanik. Eesti esindamisega on Katrin aktiivselt tegelenud üle 15. aasta osaledes rahvusvahelistel konverentsidel, koolitades, reisides ja elades välisriikides, esindades Eestit JCI Estonia asepresidendina ja Eesti Seltsi Norras (ESN) juhatuse liikmena. Indias, Goas, kus on Katrin Aedma teine kodu, korraldas ta uhke Eestimaa 100. sünnipäevapeo. Nüüd aga sai valmis taskuraamat, millega on võimalik kõigil Eestit ja Eestlasi tutvustada üle maailma.