100 fotot Rassi külast

24.veebruaril pildistame erinevaid kohti Rassi külas, soovituslikult ka kõigist elamutest. Seejärel valime koos välja 100 iseloomulikumat pilti ja 100 aasta pärast samast kohast uuesti!

Rassi Külaselts talletab ka küla ajalugu, samuti otsime vanu fotosid külast (majadest, inimestest, sündmustest, tähelepanuväärivatest kohtadest). Kahjuks on paljud talukohad kadunud või kadumas. Samuti pole neist meie kätte jõudnud pilte, fotosid. Et meie järglastel oleks küla ajaloo talletamine natuke kergem, siis teeme 24. veebruari külast võimalikult palju fotosid ja valime nende seast välja 100 kõige iseloomulikumat. Fotod varustame pildistamise koha ja ajaga. Kindlasti tahame jäädvustada kõik majapidamised ja soovitavalt koos elanikega. Üleskutse leitav ka meie facebooki lehelt - Rassi küla, kus ka näidispilt
1930-ndatest.

Pildistamise aeg on 24. veebruar 2018, fotod korjame kokku hiljemalt 01.aprilliks 2018.

Ootame kõiki fotohuvilisi 24. veebruaril pildistama! Fotod saata e-postile: elor.ilmet@rmk.ee

Algataja

Rassi Külaselts

Rassi külaselts on asutatud 2008 aastal. Rassi Külaseltsi põhieesmärgiks on külaelu ja talumajapidamise põhimõtete ning traditsioonide alalhoidmine, arendamine ja väärtustamine ning selle arengule kaasaaitamine.

Märksõnad