100 lapse naeru

Naerul on suur mõju nii psühholoogiliselt kui ka füüsiliselt ning teeb õnnelikuks. Soovime jagada vastupandamatut ja nakatavat laste naeru, mis rõõmustab Väikese Päikese iga päeva!

Valmis!
Valmis!

Eesti Vabariik saab 100 aastaseks! Lasteklubil Väike Päike täitub tänavu 15 tegevusaastat. Selle viieteistkümne aasta jooksul on meie hoidjate, õpetajate ja ringijuhendajate käe alt ja südamest läbi käinud tuhandeid lapsi. Väikese Päikese esimesed lapsed on saanud juba täisealisteks. Mis saab olla veel suurem kingitus ühele riigile kui julged, innovaatilised ja õnnelikud kodanikud. Selle tõestuseks püüdsime kinni oma argipäevast armsad naeratused ja südamest tulevad naerud.

Algataja

Lasteklubi Väike Päike

Lasteklubi Väike Päike on lastele ja peredele suunatud erinevaid tugiteenuseid pakkuv võrgustik Tallinnas, Harjumaal ja Tartus, kuhu kuulub 6 lapsehoidu ja 2 lasteaeda. Väikeses Päikeses on lastele suunatud arendavaid tegevusi alates 1. elukuust kuni koolieani. Lapsevanemad saavad oma lapse arengut toetada käies ujutamas, võimlemas, laulmas, füsio- ja kõneteraapias ning massaažis. Lapse andeid aitavad arendada laulu, loovuse, tantsu, robootika, akrobaatika ja paljude muude huviringide tunnid.