100 lapsevankrit Keila Titerallil 2018

"100 lapsevankrit Keila Titerallil 2018" on Eesti Vabariigi 100. juubelile pühendatud terviseliikumise "Keila terviseks" sündmustesarja osa.

Kogupereüritus
EST

25.mail 2018 toimub Keilas traditsiooniline lapsevankrite ringsõit. Kavas on püstitada uus linnade rekord ja vähemalt 100 käru korraga sõitma saada.
Hiirekese Perekeskus ja Keila linn on üle aasta või paari korraldanud suve alguses jalutuskäike lapsevankrit või -käru lükkavatele vanematele. Kuna lapsevanemad on tublid liikujad, kuid üksi liikumine võib olla igavavõitu, siis on eesmärgiks teha taas üks ühine suurem ringkäik ja kohalikud lapsevanemad omavahel kokku viia. Varem on külastatud Keila Terviseradasid ja Tervisekeskust, Harjumaa muuseumi ja Harju Maakonnaraamatukogu. Suurim osalejate arv oli 2011.aastal, kui liikumas oli korraga 65 lapsevankrit ja -käru.
Tulemas on Eesti Vabariigi 100. sünnipäev ja siis tahaksime üheskoos lapsevanematega teha kingituse meie riigile: 100 liikumisest ja tervisest hoolivat lapsevanemat ehk 100 lapsevankrit Titerallil.

Titeralli 2018 toimub projekti EV100 „Keila terviseks“ raames ja peakorraldaja on Hiirekese Perekeskus.

Korraldaja

Keila terviseks

Algatuse Keila terviseks sündmuste sarja kingib EV100-le Keila linn koos erinevate organisatsioonidega.