100 liikumistundi Eesti Vabariigile

EV 100. sünnipäevaks liigub iga meeskonnaliige alates 1.03.2017- 23.02.2018 vähemalt kaks tundi nädalas, mis teeb kokku veidi üle 100 liikumistunni. Elagu TERVE Eesti!

Oleme Valgamaa Rajaleidja keskuse 8-liikmeline meeskond. Peame tähtsaks ning väärtustame tervislikke eluviise ja rõõmsat meelt. Liikumine, see on tervise pant! Meie töö on seotud igapäevaselt laste ja noorte, aga ka täiskasvanute nõustamisega ja kliendisuhtlusega, millega kaasneb paratamatult töö arvuti taga. Tahame oma tööd hästi teha ja olla eeskujuks oma klientidele. Meie tööandja SA Innove toetab igakuiselt töötajate sportimist. Oma üleskutsega aitame kujundada tervist toetavat käitumist. Regulaarne liikumine aitab ennetada liikumisvaegusest tingitud haigusi. Just seda meie kingitus oma ideega toetab! Meie meeskonnas valib igaüks liikumiseks sobiva vormi: kepikõnd, jooksmine, rattasõit, ujumine, jõusaal, ratsutamine, tantsimine vm.
Elagu TERVE Eesti!

Kõik oluline on tutvustuses kirjas.

Me ei vaja midagi - löö lihtsalt kaasa:)

Algataja

Sa Innove Valgamaa Rajaleidja keskus

Innove on Eesti haridussüsteemi ühendaja ja uuendaja. Hariduse asjatundjatena oleme toeks nii õppijale, õpetajale, koolijuhile kui ka lapsevanemale. Meie valdkondadeks on õppe- ja karjäärinõustamine Rajaleidja keskustes, riiklikud õppekavad, õppemetoodikad, eksamid ja testid, koolitused, kutsehariduse edendamine ja struktuuritoetuste vahendamine hariduse ning tööelu vallas. Üle-eestiline Innove Rajaleidja võrgustik pakub tasuta karjääri- ja õppenõustamisteenuseid kuni 26-aastastele noortele ning on partneriks õpetajatele ja lapsevanematele.

Kaasalööjad
Kasutaja Ege Kõrge pilt
Ege Kõrge
Kasutaja Aivar Ilves pilt
Aivar Ilves