100 lugu Tapa valla hariduselust

Kingime Eestile 100. sünnipäevaks toredaid lugusid ja mälestusi Tapa valla lasteaedadest ja koolidest ühiselt koostatud kogumikus ,,100 lugu Tapa valla hariduselust".

Tapa valla lasteaiad ja koolid koostavad kogumiku ,,100 lugu Tapa valla hariduselust". Kogumikus on õpilastööd-  jutukesed ja joonistused ning mälestused.

Õpilased on kirjutanud jutukesi ja luuletusi oma koolipäevadest, klassiekskursioonidest, sõpradest, kodukohast ja joonistanud toredaid pilte. 

Lasteaialaste - ja õpetajate igapäevastest tegemistest rühmatoas ning mänguplatsil on kirja pandud nii tegusaid kui lõbusaid lugusid.

Tapa Muusika- ja Kunstikooli kunstiosakonna õpilased on kogumikku lisanud kaunid illustratsioonid.

Kogumiku koostamisega alustasime 2017 aasta kevadel. 100 lugu ja illustratsiooni saime kokku novembriks 2017.

Kogumiku ,,100 lugu Tapa valla hariduselust" avaldame CD-l 2018 suvel.

Kogumik ,,100 lugu Tapa valla hariduselust" on vääriline kingitus, mis aitab hoida tänapäeva tuleviku tarvis ning seostada möödunuga. See on ühine kingitus valla haridusasutuste lastelt, õpilastelt ja õpetajatelt.

2017 lugude, joonistuste ja fotode kogumine. 2018 I poolaastal tekstide toimetamine ja CD versiooni ilmumine, II poolaastal brožüüri ilmumine. 2019 I poolaasta jätkulugude kogumine, II poolaasta jätkulugude ilmumine.

Kingituse valmimiseks koguvad haridusasutused lugusid, joonistusi ja fotosid. Elektrooniline variant salvestatakse CD plaatidele. Brožüüride trükkimiseks on lisaks vaja finantstoetust.

Algataja

Anne Roos

Tapa valla lasteaiad ja koolid kingivad Eestile kogumiku ,,100 lugu Tapa valla hariduselust". Kogumikus on õpilastööd, mälestused ja joonistused.