100 Maratonilugu

Klubi Tartu Maraton kutsub sünnipäeva raames ellu sarja 100 Maratonilugu. Lisaks jäävad osalejatele meie 2018. aasta spordiüritusi meenutama EV100 sümboolikaga medal, diplom ja stardinumber.

Klubi Tartu Maraton kutsub sünnipäevapidustuste raames ellu sarja 100 Maratonilugu. Juubeli puhul avaldame kord nädalas põnevaid, vähetuntud ning erilisi infokilde ja pajatusi meie kuuest rahvaspordiüritusest. Avame väga erinevaid maratoni- ning ajalootahke: tunnustame oma ala tippe, tutvustame vanameistreid, kelle entusiasm on suuresti meie tegevuste selgrooks, piilume korralduspoolele täna ja aastakümnete taha ning muidugi esitleme lahedaid spordivarustuse ja maratonitoodete leide läbi ajaloo. Pidupäeva hõngulised on ka meie hooaja kuus rahvaspordiüritust. Osalejatele jäävad vabariigi sünnipäevaaasta spordisaavutusi meenutama EV100 sümboolikaga medal, diplom ning stardinumber - meened, mis ühendavad endas kustumatu spordiemotsiooni ning kodumaa väärika verstaposti. Põnevat retke koos meiega ajalugude radadel! Samuti kutsume kõiki aasteringselt spordiradadele, sest parim kink kodumaale on terve ja rõõmus eestlane.

Algataja

Klubi Tartu Maraton

Klubi Tartu Maraton on aastal 1991 asutatud mittetulundusühing, kes tegeleb rahvaspordiürituste korraldamisega. Meie kalendrisse kuuluvad iga-aastaselt 6 Eesti ühe suurima osalejaskonnaga spordiüritust: veebruaris Tartu Maraton, mais Tartu Jooksumaraton ning Tartu Rattaralli, augustis Tartu Rulluisumaraton, septembris Tartu Rattamaraton ning oktoobris Tartu Linnamaraton.