100 meetrit kunsti

Kose Kunstikeskus korraldab Kosel välinäituse "100 meetrit kunsti - Kose mustrid". Muudame suvel asularuumi värviliseks, tutvustame kodukoha pärandit. Tulge näitusele! Avatud 24h, 05.-11. 2017.

Esmakordselt toimus Kosel suvine välinäitus "80 meetrit kunsti" 5 aastat tagasi, osales üle 300 kunstitegija Kose valla koolidest ja lasteaedadest, lisaks ka täiskasvanud. Seegi kord toovad oma töid näitusele nii noored kui veidi vanemad Kose valla kunstitegijad.
Seekord korraldame näituse "100 meetrit kunsti", mille pühendame Kose valla 25ndale ja Eesti Vabariigi 100ndale sünnipäevale. Näitusele on eelnenud arvukalt Kose pärimust ja mustreid tutvustavaid töötubasid. Usume, et selline hoogne ja atraktiivne näitus on hea võimalus edastada nii osalejatele kui ka vaatajatele oma kodukoha visuaalset pärandit - mustreid ja värve.
Näitus avatakse 03.05. kell 18.00 Kose keskel jalakäijate silla juures

Märts ja aprill on tööde teostamine koolides, lasteaedades ja kunstiklubides. 1. mai on tööde ülespanek. 3. mai kell 18.00 avamine, alustame jalakäijate silla juurest. Terve suvi on kunstitööd näitusel. Novembri alguses võetakse tööd näituselt maha.

Meie projekti on juba Kose vald ja Kose kogukond toetanud. Meil on kõik vajalik olemas.

Algataja

Margit Mikk