100 minutit Yin joogat Keilas

"100 minutit Yin joogat" on Eesti Vabariik 100 juubelile pühendatud terviseliikumise sündmustesarja "Keila terviseks" osa.

EST

MIS ON YIN JOOGA, MIS SELLEL ÜRITUSEL TEHAKSE, KELLELE SEE SUUNATUD ON JA KUIDAS OSALEDA, loe alljärgnevalt:

☯ YIN jooga on rahulik ja lõõgastav joogastiil, mille olemuseks on pikad venitused. Tänase aktiivse elutempo juures on yin jooga praktiseerimine üheks imeheaks võimaluseks aeg maha võtta ja lõdvestuda.
Peatume poosides kaua (2-5min) ning suuname tähelepanu sissepoole, luues lõdvestunud ja meditatiivse seisundi. Pidev Yin jooga praktiseerimine parandab luude ja liigeste tervist ja liikuvust, suurendab paindlikkust, kehatunnetust ning aitab luua harmooniat ja tasakaalu nii kehas kui meeles.
Yin jooga praktika õpetab rahunemist, lõdvestumist ja endaga kontakti loomist - oleme selle päris ära unustanud...

☯ Tund sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnud joogaharrastajatele. Yin-jooga tunnis pole oluline see, kui palju sa paindud või millega sa varem tegelenud oled! Takistuseks pole ka tervislik seisund, sest kasutame erinevaid abivahendeid nagu plokid ja padjad ja igaüks saab võtta just talle sel hetkel sobiva poosi variandi.

☯ Sellel üritusel tutvustan Sulle yin jooga teooriat ja räägin miks ma seda joogastiili armastan, seejärel teeme praktilisi harjutusi ja lõpuks saame arutada, kuidas see joogastiil su kehale mõjus ja vastan tekkinud küsimustele.

☯ Pane selga mugavad, liikumiseks sobivad riided. Kuna keha lõdvestumisel jahtub, siis võta kaasa pusa või pika varrukaga pluus.
Matid ja pleedid on meil olemas, aga võimalusel eelista enda oma.

OSALUSTASU: 10 eur (võta palun kaasa sularahana)
ASUKOHT: Paldiski mnt 19 II korrus

Kohtumiseni!

Korraldaja: Kairit Krumm, MTÜ Täheruum
Lisainfo: kairit.krumm@gmail.com, tel: 5098194
www.täheruum.ee/kairit.krumm
www.facebook.com/yinjooga

Korraldaja

Keila terviseks

Algatuse Keila terviseks sündmuste sarja kingib EV100-le Keila linn koos erinevate organisatsioonidega.