100 muutust ja muutuste loojat Eesti ühiskonnas

Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) kingib Eesti Vabariigile sada muutust ja muutuste loojat ühiskonnas, milles kõigis on KÜSKil oma roll mängida.

Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) tähistas tänavu 18. veebruaril oma 10. sünnipäeva. Oleme aastate jooksul andnud hoogu sadadele algatustele ja aidanud sadadel eestvedajatel luua ühiskonnas muutusi.

Kuigi kõik meie toetatud algatused on igaüks omal moel loonud muutusi ühiskonnas, valisime kõigest sellest, mis kümne aastaga toimunud on, Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks välja sada. Tutvustame juubeliaasta jooksul igal kuul kümmet. See on meie kingitus vabariigile.

100 muutuse loojaga saad tutvuda kogu 2018. aasta jooksul KÜSKi juubelilehel www.kysk.ee/kysk10

Avaldame juubeliaasta jooksul igal kuul kümmet muutust ja muutuste loojat. Nii tutvustame aasta lõpuks kokku sadat muutust ja muutuste loojat Eesti ühiskonnas. See on meie kingitus vabariigile.

Algataja

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital

KÜSK on loodud 2008. aastal Vabariigi Valitsuse otsusega regionaalministri haldusalas. KÜSKi eesmärgiks on aidata kaasa Eesti avalikes huvides tegutsevate mittetulundusühingute ja sihtasutuste suutlikkuse suurendamisele kodanikuühiskonna arendamisel ning kodanikuaktiivsust soodustava keskkonna kujundamisel.