100 õhku puhastavat toataime Rakvere Rohuaia lasteaialt

Rakvere Rohuaia lasteaed kingib oma sõpradele, koostööpartneritele ja lasteaia lõpetajatele "tavaliste" lillede asemel õhku puhastavaid toataimi.

Valmis!
Valmis!

Taimed toodavad hapnikku ja kasutavad selleks ära süsihappegaasi. Inimestega on jälle vastupidi. Siseruumides võib seetõttu suureneda süsihappegaasi osakaal ja inimesed tajuvad seda väsimuse, peavalude ning kuivustundena silmades ja kurgus. Õigesti valitud toataimed võivad kahjulike ühendite ja süsihappegaasi osakeste osakaalu siseruumide õhus vähendada lausa 30%. See tähendab meie kõigi jaoks rohkem energiat, paremat tähelepanu ja tervist.

Enamasti on kinkimiseks mõeldud toalilled meie enda paljundatud ja istutatud. Mõnikord on vaja ikka lillepoodi ka minna. Sealt valime taimed, mille kohta teame, et need on õhku puhastavate omadustega. Igas siseruumis võiks olla üks keskmise suurusega toataim 10 ruutmeetri kohta.

 

 

Algataja

Rakvere Rohuaia Lasteaed

Rohuaia lasteaed on tervislik, turvaline ja kaasaegne arengukeskkond ettevõtlikele lastele, parim töökoht töötajatele ja usaldusväärne partner lastevanematele. Meil on suurepärased võimalused keskkonnahoidliku kogukonna kujundamiseks. Koos vanematega loome võimalused elurõõmsate, ennastusaldavate ja uudishimulike, avatud ja tahtejõuliste inimeste kasvamiseks.