100 õnnelikku õpetajat

Õnnelik ja rahulolev laps on suur kingitus Eestile. Lisaks perele on õnnelik ja rahuolev õpetaja see, kes saab last märgata, toetada ja inspireerida. 

Valmis!
Valmis!

Lapse arenguks on vaja täiskasvanuid, kes on ise vaimselt stabiilsed ja oma elus kohal. Kindlasti on pere lapse jaoks kõige lähedasemad inimesed ja suurima mõjuga. Lapse elu saab mõjutada ka õpetaja lasteaias ja koolis, kes on ise rahulolev, õnnelik ja tasakaalus. Enesehoid ja n-ö oma tassi täitmine on õpetaja elus väga olulisel kohal. 

Pakume 100 Eesti õpetajale tasuta supervisooni, mille eesmärk on toetada õpetaja arusaama endast ja oma rollist, toetada oskuseid ja teadmisi enesehoiust ning pakkuda võimalust leida enda sees rõõm, tasakaal ja rahu. 

MTÜ Hooling on tegutsenud viis aastat ja meie missiooniks on toetada õpetajaid, et nad oleks jõustatud, tasakaalus ja rõõmsad. Õnnelik õpetaja on see, kes suudab märgata, toetada ja inspireerida last ja peret. 

100 õnnelikku õpetajat on supervisioon, mille käigus saab õpetaja teadlikumaks oma jõuvarudest, võimaluse jagada oma kogemusi, muresid ja rõõme oma kolleegidega. Jõustav supervisoon annab õpetajale uut energiat, positiivsust ja rõõmu.

MTÜ Hooling koolitajad Maili Liinev ja Ilona Sillak on diplomeeritud superviisorid, töötanud üle 20 aasta täiskasvanute  koolitajatena. Ilona Sillak on psühhodraama lavastaja, Maili Liinev on eripedagoog ja lastejooga õpetaja. Tutvu meiega lähemalt www.hooling.ee

Supervisoonid toimuvad ajavahemikus 10.10.2018–2.02.2019

Hoolingu nägemuses on kõik haridusasutuses töötavad õpetajad lapse jaoks eeskujuks ja Õpetajad ning seega ootame supervisiooni kõiki inimesi, kes töötavad haridusasutuses. 

Supervisoonid toimuvad jaanuarist märtsini 2019. Hoolingu nägemuses on kõik haridusasutuses töötavad õpetajad lapse jaoks eeskujuks ja Õpetajad ning seega ootame supervisiooni kõiki inimesi, kes töötavad haridusasutuses. Meie kingitus koosneb kahest osast: 1. Kingitus ühele lasteaiale ja koolile (tasuta supervisioonid) (kokku 50 inimest) Kingituse saajad on Võru Kesklinna kool ja Rännaku lasteaed Tallinnas :) võtame teiega ühendust :) 2. Avatud supervisioonid Tallinnas ja Võrus (kokku 50 inimest) ja ühest asutusest maksimaalselt kaks inimest. a) 9. jaanuar kell 15–18 Gaia koolis Weizenbergi 20, registreeru maili@hooling.ee (nimi, asutus, amet). b) 15. jaanuar 13–16 Võru lasteaed Okasroosike, Jüri 40a, registreeru ilona@hooling.ee (nimi, asutus, amet). Ühest asutusest ootame maksimaalselt kahte inimest. Grupi suurus on 25 inimest ja registreerida saab, kuni kohti jätkub.

Algataja

MTÜ Hooling (Maili Liinev ja Ilona Sillak)

Hooling on loodud missioonist toetada kõiki õpetajaid (kõik inimesed, kes töötavad haridusasutuses) sellisel moel, et inimesed ise jaksaks ja hooliks endast, et toetada ja inspireerida lapsi ja peresid. Palun tutvu meiega lähemalt www.hooling.ee ja leia meid Facebookist :)