100 „pääsukest“ golfitaevast

Otepää Golfikubi naised pühendavad 100 positiivset golfiemotsiooni Eesti Vabariigile. Emotsiooni loob golfirajal mängutulemus „birdie“ ehk üks löök alla raja Par’i.

Valmis!
Valmis!

Otepää golfiklubi naised pühendavd Eesti Vabariigile 100 positiivset golfiemotsiooni. Üks suurepärane näide positiivsest emotsioonist golfirajal on birdie tegemine ehk raja läbimine ühe löögiga alla raja Par’i ning just neid Otepää naised juubeliaastal koguma hakkavadki. Birdie saamiseks peavad olema kas piisavalt treenitud ja lihvitud oskused või parasjagu õnne, raskema raja puhul mõlemat.

Kuna golfimäng eeldab looduses ja maastikul liikumist vähemalt 3 tundi järjest ning golfiringi pikkus on punastelt tiidelt otse läbides 5066 meetrit, mis reaalses elus osutub paratamatult oluliselt pikemaks teekonnaks, siis selle aja jooksul juhtub nii mõndagi.

Klubis on praegu 75 naist, osal mängukoormust rohkem, teistel vähem. Registreerida saab nii võistlustel kui väljaspool võistlust kaaslase poolt
kinnitatud birdie. Saavutus tuleb kanda tabelisse, mille link on klubiliimetel teada, ja lisada ka birdie-pääsuke birdie-puule, mille leiab klubi ruumidest.

Korjame rõõmukillukesed kokku ja innustame ühistegevusega kõiki golfimängijaid ennast ületama. Samas tutvustame golfimängu ideed ka teistele, kes ei ole selle mängu võlu veel avastanud – see mäng pakub liikumist, füüsilist ja emotsionaalset pingutust, enese ületamist ning lisaks kõigele eelnimetatule ka toredat ja rõõmsameelset seltskonda.

Alustame 24.02.2018 ja kogume tulemusi kuni 24.02.2019.

Algataja

Otepää Golfiklubi sekretär

Oleme Otepää Golfiklubi naisliikmed, kelle hobiks on golfimäng ja kõik toredad tegevused, mis selle mänguga kaasnevad.