100 rada kingituseks Eestile

Parim kingitus ühe riigi jaoks on terve rahvas. Kingituseks Eestile oleme loonud igapäevaseks kasutamiseks üle 100 kodulähedase terviseraja, kuhu kõiki juba aasta esimesest päevast ootame.

Kogupereüritus
EST

Uusaastalubadused kipuvad täituma, kui Sa ise neile kaasa aitad. Kutsume Sind uue aasta esimesel päeval oma kodulähedasele terviserajale, et sportlikud uusaastalubadused saaksid kenasti läbi mõeldud ja esimesed sammud tehtud.

Tule õue, terviserajale ja tee üks tiir või kaks. Siin ei ole lahtiolekuaegasid, hapnikupuudust ega liikmemaksu. Tule, millal saad. Siin ei huvita kedagi, kui kiiresti või aeglaselt Sa liigud. Peamine, et Sa ise õnnelik oled.

Ja nii see aasta läheb. Kui juba aasta esimesel päeval meeldivalt värskes õhus veetsid, siis samasugust rõõmu pakub terve aasta!

Kui oled nõus, siis tee ka pilte ning lisa hashtag #terviserajad ja #uusaastalubadus.

Liikumine annab energiat! Edukat uut aastat!

Korraldaja

Eesti Terviserajad SA

Eesti Terviserajad SA eesmärgiks on kindlustada enamikule Eestimaa elanikkonnast terviseradade võrgustiku kättesaadavus aastaringseks ja tasuta liikumisharrastuseks. Eestis on üle 100 kodulähedase terviseraja. Rohkem infot: www.terviserajad.ee