100 triipu Eestile

Teeme meie vabariigi 100. sünnipäeva puhul saja triibuga vaiba.

Lehtse Käsitööseltsingu tublid naised seadsid Lehtse Kooli käsitööklassi üles kangasteljed ja tegid meie kooliperele toreda üleskutse-ettepaneku Eesti 100. sünnipäeva tähistamiseks. Iga meie kooli ja lasteaia laps, õpetaja ja töötaja koob ühisesse vaipa oma isikliku triibu. Vaip tuleb enam vähem 5 meetrit pikk ja 85cm lai. Iga kuduja nimi ja tema triibu värvus jäädvustatakse kudumise järjekorras paberile. Et tehtud triip oleks tähenduslikum, saab iga üks enda armsaks saanud t-särgi, öösärgi,kleidi vm trikotaažist eseme lõigata kangaks. Tehtud vaip pannakse kooli aatriumi.
Vaiba pidulik lahti rullimine toimub 23. veebruaril, kui Eesti sünnipäeva auks viime läbi piduliku kontserdi.

Algataja

Kristlin Läänemägi