100 tundi Bikram joogat

Saavuta 100 tundi ja võida joogaklubi priipääse kuni septembri lõpuni!

EST ENG

Võta vastu väljakutse ja pane end Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul proovile!
Esimesed kolm, kes saavutavad Bikram jooga klubis 100 joogatundi hiljemalt Eesti taasiseseisvuspäevaks, s.o 20. augustiks, võidavad priipääsme kuni septembri lõpuni alates päevast, mil täitus 100 tundi.

100 tunni kogumise periood on 8. jaanuar - 20. august 2018.

  • 100 tunni kogumise perioodiks on 8. jaanuar - 20. august (k.a) 2018.
  • Tunnis osalemise kohta tuleb teha märge stuudio seinale vastavasse tabelisse.
  • Arvesse lähevad nii Bikrami kui ka Yin jooga tunnid.
  • Kolm kiiremat, kes saavad kokku 100-s joogatunnis osalemise, võidavad tasuta piiramatu joogakülastuse ehk priipääsme kuni 31. septembrini 2018 (k.a).
  • Priipääse hakkab kehtima alates järgmisest päevast, mil täitus 100 tundi ehk, mida kiiremini 100 tundi täitub, seda pikem on priipääsme periood.
  • Priipääsme kehtivuse perioodi ei saa muuta ega rahaks vahetada.
  • Kõigile teistele tublidel 100 tunni kogujatele, kes hiljemalt 20. augustiks (k.a) eesmärgi saavutavad ehk 100 tundi täis saavad, teeme üllatuspakkumise.

Korraldaja

Bikram Yoga Estonia OÜ

Bikram jooga positsioonid on Hatha jooga algajate poosid. Bikram jooga on oma nime saanud selle kompleksse harjutuste seeria koostanud õpetaja Bikram Choudhury järgi. Bikram jooga teeb omapäraseks see, et harjutuste seeriat praktiseeritakse kuumas ja niiskes ruumis, mis on sarnane jooga sünnimaa India kliimale. Kuna soe ruum soojendab keha, siis saad positsioone sooritada ohutult ning juba peale esimesi tunde tunned kehas muutusi. Tänu hoolikalt valitud positsioonidele on tunni lõpuks lihased, liigesed, kõõlused, siseorganid, seedeelundid, lülisammas, lümfid kuni sinu peenkeha tasandini läbi töötatud. Kuna positsioonid on alati samad, kohaned kiiresti ning hakkad tajuma vaimset ning emotsionaalset heaolu üsna varsti ning saad viia joogapraktika meditatiivse iseloomuni.