100 uut õppevahendit Tallinna Teeninduskoolile

Toetame Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kokandus- ja teenindusõppe arengut Eestis! Kingime 100 uut õppevahendit Tallinna Teeninduskooli kokanduse ja teeninduse eriala õpilastele.

Oleme loonud Selveri Köögi EV100 tooteseeria, millest laekuvast tulust toetame Tallinna Teeninduskoolile tarvilike õppevahendite ostu. On need siis uued pliidid, noad, potid, pannid või midagi muud, see jääb kooli juhtkonna otsustada. Soovime läbi uute kvaliteetsete õppevahendite motiveerida kokanduse ja teeninduse eriala õpilasi jääma oma valitud elukutse juurde ning loodame, et nad leiavad tulevikus inspireeriva töö Eesti toitlustusettevõtetes, miks mitte ka Kulinaaria OÜ-s. Seeläbi panustaksid antud eriala lõpetajad Eesti majandusse ja viiksid ka edasi järgmistele põlvedele traditsioonilisi "Eesti köögi" roogasid.

Kingituse teostamises kaasa löömiseks saad Sinagi alates augusti teisest poolest osta Selveri Köögi EV100 logoga valmistoite, mis iseloomustavad hästi eestlaste eelistusi: kartulisalatit, mulgiputru munavõiet, lihasülti, leivasuppi ja rabarberikooki.

Algataja

Kulinaaria OÜ