1000 Eesti tarkusetera 24.veebruaril lipuheiskamise ja paraadi külalistele!

24.veebruaril jagame Tallinnas Toompeale lipuheiskamisele tulnud inimestele ning paraadi külalistele laiali 1000 Eesti mõttetera ja vanasõna. Positiivne mõtteviis on hea elu aluseks!

Kui me ei saa suureks arvult, peame saama suureks vaimult! Jakob Hurt

Eestlaste vaim on läbi aegade olnud tugev ja pürginud tarkuse suurendamise poole. Oleme kokku kogunud toetavaid ja vaimuvärskendavaid eestlaste vanasõnu ning tublide eestlaste mõtteterasid. Soovime seda jagada ka laiemalt.

Mastery Koolitus usub, et positiivne mõtteviis on hea elu aluseks! Tere tulemast 100 aastasesse vabasse Eestisse, Head Inimesed! Rõõmustagem koos, Eesti Vabariik 100!

24.veebruaril jagame Tallinnas Toompeale lipuheiskamisele tulnud ning paraadi külalistele laiali 1000 Eesti mõttetera ja vanasõna, et meie vaimusuurusest saaks osa sel päeval vähemalt 1000 inimest. Sinised mõtteterade rullikesed musta kirja ja valge kleepsumummuga saavad olla inimeste kaaslasteks ja vaimuvirgutajateks siis veel kauaks ajaks.
Meil on nii palju tarkust, mille üle uhke olla, nii palju häid mõtteid ning need on väärt levitamist!
Palju õnne, armas Eesti!

Merike Mitt, Margo Mitt, Mastery Koolitus

Jagame tarkuseterasid Toompeal kell 7.30 lipuheiskamise ja ka pärast lipuheiskamist.

Algataja

Mastery Koolitus OÜ

Mastery Koolituse missiooniks on luua oma igapäevategevustes väärtust enda sees ja enda ümber. Hea sõna on alati loomiseks vajalik, see innustab ja annab tahet. Meist kõigist sõltub, kuidas läheb teistel inimestel, me vastutame teineteise eest hoolimise kaudu. See teadmine on igasuguse koostöö alus. Oleme kogunud häid mõtteid, tarkuseterasid, mis toetavad head edasiliikumist, aitavad tuletada meelde väärtuseid, mis on meid siiani kandnud ja kannavad ka edaspidi.

Märksõnad