18 eesti muinasjutu park Ookatkul

Eesti juubelil on sobilik ikka park teha Eesti teemaline. Neljandat aastat loodav park on seekord ka arvuliselt suurem ja juubelile kohane- valmib park 18 eesti muinasjutu tegelastega.

Nagu öeldud- park tuleb neljandat korda! Esimene- EL riikide sümbolid, 2.- Vendade Grimmide muinajutud, 3.- prantsuse muinasjutud. Ja nüüd siis 18 eesti muinasjuttu. Avame mais ja avatud oktoobrini. Kes pole seni külastanud, siis selgituseks, et kujude juures saab ka muinasjuttu lugeda. Seekord ka lisaboonus- Sadala Külade Teatri näitlejad loevad ka muinasjutud audioraamatuks, nii et Youtube´ist saab ka muinasjutte kuulata!

September 2017- muinasjutud on välja valitud, valminud nimekiri vajalikest asjadest, lähtudes valitud tegelastest. detsember 2017- muinasjutud on Sadala Külade Teatri näitlejate poolt sisse loetud ja muinasjutud helindatud ja salvestatud Youtube´i. Valminud on kaks muinasjuttu ka lastelavastuse kujul. aprilli lõpp 2018- lood on ka lugemisvalmis ning kujud valmis. mai algus- kujude ülespanek. mai-oktoober 2018- park on külastajatele avatud. Ette on kantud ka neli lavastust pargis olevatest muinasjuttudest ning ka pargis ette kantud.

Kui kellelgi on alles vanu parukaid või huvitavaid kangaid. Ja muidugi puitkarkasside ehitajad ja riiete õmblejad on ka teretulnud!

Algataja

Valdi Reinas