35. Eesti omavalitsuste talimängud

Eesti Vabariigi väärika sünnipäeva puhul toimuvad 35. Eesti omavalitsuste talimängud. Palju õnne, Eesti Vabariik!

EST

35. Eesti omavalitsuste talimängudega soovime elavdada huvi sportimise ja liikumisharrastuse vastu ning pakkuda võistlusvõimalusi Eesti elanikkonnale. Osalejatel on sportides hea võimalus esindada väärikalt oma kodukohta. Mängudega soovime siduda sporditegevust liikumisharrastuse arendamisel erinevate kultuuriüritustega ning arendada koostööd omavalitsuste, EOK, spordialaliitude ja maakondade spordiliitudega. Samuti soovime jätkata Eesti linnade talimängude ja Eesti valdade talimängude traditsiooni ning tähistada Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. Tugevdame eestimaalaste tervist läbi sportimise. Terves kehas terve vaim. Löö kaasa – oled nähtav, jõuad rohkem.
Spordialad: murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, mäesuusatamine (lumelaud), korvpall, lauatennis, kabe, male, ujumine, juhtide võistlus.
Suvemängude üldkokkuvõttes selgitatakse:
- parimad linnad;
- parimad vallad kahes grupis: üle 8000 elaniku ja kuni 8000 elanikku.
Registreerimine kuni 21. veebruarini. Kogu info mängude kohta siit: www.joud.ee

Korraldaja

Eestimaa Spordiliit Jõud

Eestimaa Spordiliit Jõud on üle-eestiline sporti arendav ja traditsioonidest lähtuvat spordikorraldust edendav spordiliit. Jõud ühendab kõigi viieteistkümne maakonna spordiliite ning tegeleb sporditegevuse korraldamisega üle kogu Eesti.