36. Tartu Maastikumaraton

Klubi Tartu Maraton kutsub sünnipäeva raames ellu sarja 100 Maratonilugu. Lisaks jäävad osalejale 2018. aasta Tartu Maastikumaratoni meenutama EV100 sümboolikaga medal, diplom ning stardinumber.

Kogupereüritus
EST

Pikkade traditsioonidega Tartu Jooksumaraton tuleb tänavu uue nime all – emadepäeval juba 36. korda peetav jooksuüritus kannab alates sellest aastast nime Tartu Maastikumaraton. Lisaks täieneb Baltikumi suurima murdmaajooksu programm 42 km distantsiga.

Tartu Maastikumaraton meelitab igal aastal kokku rohkem kui 4000 spordisõpra, kes kevadisi jooksumõnusid Otepää ja Elva vahelisel trassil naudivad.

Seega on Tartu Maastikumaratonil võimalik valida 42, 23, 10 ja 5 km distantside vahel. 42 ja 23 km jooksude stardid on Otepääl ja finišid Elvas. Pikemate distantside rajad kulgevad suuresti mööda kuulsat Tartu Maratoni trassi. 10 ja 5 km distantsid algavad ja lõppevad Elvas. 23, 10 ja 5 km distantsidele on oodatud ka kepikõndijad.

Lisaks on päev varem plaanis Tartus Tähtvere spordipargis üritused lastele ja noortele, kus olenevalt vanusest on võimalik joosta 400 meetri kuni 2 kilomeetri pikkusel distantsil.

Lisainfo: www.tartumaraton.ee

Reede, 11. mai 2018
Avatud võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal: registreerimine ja stardinumbrite väljastamine, spordikaupade expo
Heateo jooks Tähtvere Spordipargis 

Laupäev, 12. mai 2018
Avatud võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal: registreerimine, stardinumbrite väljastamine, spordikaupade expo
Lastejooksud Tähtvere Spordipargis: TILLUjooks (kuni 7-aastased), MINImaraton (8-aastased ja vanemad)

Pühapäev, 13. mai 2018
Lastejooksud Otepääl ja Elvas
42 km Otepää - Elva
23 km Otepää - Elva
10 km Elva
5 km Elva
Autasustamised Elvas

 

Täpsem programm Klubi Tartu Maraton kodulehel.

Korraldaja

Klubi Tartu Maraton

Klubi Tartu Maraton on aastal 1991 asutatud mittetulundusühing, kes tegeleb rahvaspordiürituste korraldamisega. Meie kalendrisse kuuluvad iga-aastaselt 6 Eesti ühe suurima osalejaskonnaga spordiüritust: veebruaris Tartu Maraton, mais Tartu Jooksumaraton ning Tartu Rattaralli, augustis Tartu Rulluisumaraton, septembris Tartu Rattamaraton ning oktoobris Tartu Linnamaraton.