37. Tartu Rattaralli

Klubi Tartu Maraton kutsub sünnipäeva raames ellu sarja 100 Maratonilugu. Lisaks jäävad osalejale 2018. aasta Tartu Rattarallit meenutama EV100 sümboolikaga medal, diplom ning stardinumber.

Kogupereüritus
EST

Tartu Rattaralli on Ida-Euroopa suurim maanteeratturite võidusõit. Selle programm hõlmab ühtlasi lastesõite, mis on maailma suurimaks lastele mõeldud rattaürituseks. Rallil on ligikaudu 7500 osalejat, kellest lapsi 3600.
Tartu Rattaralli põhidistantside pikkusteks on 135 ja 62 km. Ralli start on Tartus ning põhidistants kulgeb läbi Otepää, Kääriku ja Elva ning jõuab lõpuks otsaga tagasi Tartusse. Lühike distants algab samuti Tartust, kuid keerab Pangodis Elva poole ja jõuab sealt väiksema paunaga tagasi Tartusse.

Lisainfo: www.tartumaraton.ee

Reede, 25. mai 2018
Avatud võistluskeskus Aura keskuse parklas: registreerimine, stardimaterjalide väljastamine, spordikaupade expo

Laupäev, 26. mai 2018
Avatud võistluskeskus Aura keskuse parklas: registreerimine, stardimaterjalide väljastamine, spordikaupade expo
Lastesõidud: TILLUsõit (kuni 6-aastased), MINIralli (7-aastased ja vanemad)

Pühapäev, 27. mai 2018
62 km
35 km
Autasustamised

 

Täpsem programm Klubi Tartu Maraton kodulehel.

Korraldaja

Klubi Tartu Maraton

Klubi Tartu Maraton on aastal 1991 asutatud mittetulundusühing, kes tegeleb rahvaspordiürituste korraldamisega. Meie kalendrisse kuuluvad iga-aastaselt 6 Eesti ühe suurima osalejaskonnaga spordiüritust: veebruaris Tartu Maraton, mais Tartu Jooksumaraton ning Tartu Rattaralli, augustis Tartu Rulluisumaraton, septembris Tartu Rattamaraton ning oktoobris Tartu Linnamaraton.