43. Eesti omavalitsuste suvemängud

Eesti Vabariigi väärika sünnipäeva puhul toimuvad 43. Eesti omavalitsuste suvemängud. Palju õnne Eesti Vabariik!

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

43. Eesti omavalitsuste suvemängudega soovime elavdada huvi sportimise ja liikumisharrastuse vastu ning pakkuda võistlusvõimalusi Eesti elanikkonnale. Osalejatel on sportides hea võimalus esindada väärikalt oma kodukohta. Mängudega soovime siduda sporditegevust liikumisharrastuse arendamisel erinevate kultuuriüritustega ning arendada koostööd omavalitsuste, EOK, spordialaliitude ja maakondade spordiliitudega. Samuti soovime jätkata Eesti linnade suvemängude ja Eesti valdade suvemängude traditsiooni ning tähistada Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. Tugevdame eestimaalaste tervist läbi sportimise. Terves kehas terve vaim. Löö kaasa - oled nähtav, jõuad rohkem.
Spordialad: kergejõustik, meeste võrkpall, naiste võrkpall, tennis, petank, orienteerumine, jalgrattakross, discgolf, köievedu, mälumäng, juhtide võistlus.
Suvemängude üldkokkuvõttes selgitatakse:
- parimad linnad;
- parimad vallad kahes grupis: üle 8 000 elaniku ja kuni 8 000 elanikku.
Registreerimine kuni 28. juunini. Kogu info mängude kohta siit - http://www.joud.ee/est/g78s4432

Korraldaja

Eestimaa Spordiliit Jõud

Eestimaa Spordiliit Jõud on üle-eestiline sporti arendav ja traditsioonidest lähtuvat spordikorraldust edendav spordiliit. Jõud ühendab kõigi viieteistkümne maakonna spordiliite ning tegeleb sporditegevuse korraldamisega üle kogu Eesti.