45. Tartu Maraton

Klubi Tartu Maraton kutsub sünnipäeva raames ellu sarja 100 Maratonilugu. Lisaks jäävad osalejale 2018. aasta Tartu Maratoni meenutama EV100 sümboolikaga medal, diplom ning stardinumber.

Kogupereüritus
EST

Tartu Maraton on Eestimaa talvine laulupidu, mis toob igal aastal kõigist Eesti nurkadest ja ka maailma kõige kaugematest paikadest kokku tuhanded suusasõbrad. Rohkem kui 50-aastase ajalooga Tartu Maraton on maailma üks vanimaid suusamaratone, mis kuulub ka rahvusvahelisse pikamaasuusatamise sarja Worldloppet. Väliskülalised on öelnud, et Tartu Maratoni rada on üks kaunimaid ja huvitavamaid kogu maailmas. Lisaks põhidistantsidele on igal aastal kavas ka Avatud Raja sõit, Teatemaraton ning üritused lastele.

Lisainfo: www.tartumaraton.ee

Pühapäev, 11. veebruar 2018
Avatud Rada
(63 km, 31 km, 16 km) ja Teatemaraton (4 etappi = 63 km): Otepää - Arula - Palu - Elva

Reede, 16. veebruar 2018
Avatud võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal: registreerimine, stardinumbrite väljastamine, spordikaupade müük, suuskade määrimine, Pasta Party

Laupäev, 17. veebruar 2018
Avatud võistluskeskus Lõunakeskuse liuväljal: registreerimine, stardinumbrite väljastamine, spordikaupade müük, suuskade määrimine, Pasta party
Lasteüritused Tähtvere Spordipargis: TILLUsõit (kuni 8-aastased), MINImaraton (9-aastased ja vanemad)

Pühapäev, 18. veebruar 2018
63 km Otepää - Elva
31 km Arula - Elva
Autasustamised Elvas

 

Täpsem programm Klubi Tartu Maraton kodulehel.

Korraldaja

Klubi Tartu Maraton

Klubi Tartu Maraton on aastal 1991 asutatud mittetulundusühing, kes tegeleb rahvaspordiürituste korraldamisega. Meie kalendrisse kuuluvad iga-aastaselt 6 Eesti ühe suurima osalejaskonnaga spordiüritust: veebruaris Tartu Maraton, mais Tartu Jooksumaraton ning Tartu Rattaralli, augustis Tartu Rulluisumaraton, septembris Tartu Rattamaraton ning oktoobris Tartu Linnamaraton.