7. Tartu Linnamaraton

Klubi Tartu Maraton kutsub Eesti Vabariigi 100nda sünnipäeva raames ellu sarja 100 Maratonilugu. Osalejale jääb 2018. aasta Tartu Linnamaratoni meenutama EV100 sümboolikaga medal, diplom ning stardinumber.

Kogupereüritus
EST

Tartu Linnamaraton on ainulaadne Eestis – kogu 42 kilomeetri pikkune maratonidistants joostakse ühel ringil, mis tähendab, et iga rajakilomeeter on ainulaande ja pakub uusi elamusi – nii nagu Eesti Vabariikki. Soovijad saavad valida ka poolmaratoni 21-kilomeetrise või 10-kilomeetrise jooksudistantsi. 10 kilomeetri pikkuse raja võib läbida ka kepikõndi tehes. Noorimatele jooksusõpradele toimuvad Tartu südalinnas lastejooksud.

Tule tähista Eesti Vabariigi sünnipäeva koos meiega! Tule jooksuga!

Lisainfo: www.tartumaraton.ee

Reede, 5. oktoober 2018

Avatud võistluskeskus Tartu Raekoja platsil: registreerimine ja stardinumbrite väljastamine, spordikaupade müük
Friday Night Run

Laupäev, 6. oktoober 2018

Lastejooksud: TILLUjooks 450 m, MINImaraton 900 m
42 km
21 km
10 km jooks ja kepikõnd
Autasustamised
Raekoja platsil
Tartu Linnamaratoni afterparty ja Tartu Maratoni Kuubiku 2018 lõpetamine

Täpsem programm Klubi Tartu Maraton kodulehel.

Korraldaja

Klubi Tartu Maraton

Klubi Tartu Maraton on aastal 1991 asutatud mittetulundusühing, kes tegeleb rahvaspordiürituste korraldamisega. Meie kalendrisse kuuluvad iga-aastaselt 6 Eesti ühe suurima osalejaskonnaga spordiüritust: veebruaris Tartu Maraton, mais Tartu Jooksumaraton ning Tartu Rattaralli, augustis Tartu Rulluisumaraton, septembris Tartu Rattamaraton ning oktoobris Tartu Linnamaraton.