99+1 koeratõugu

Pet City teeb omanäolise ja meeleoluka panuse Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamise auks. Selle projekti nimeks on 99+1 koeratõugu. Iga päev uus video – 100 päeva järjest!

Alates 17. novembrist 2017 kuni 24. veebruarini 2018 leiavad kõik PetCity sotsiaalmeediakanalite jälgijad iga päev ühe uut koeratõugu tutvustava eestikeelse video. Kõik lisanduvad videod on leitavad Pet City Youtube'i kanalilt https://www.youtube.com/channel/UC7rDyBWxljcmC4RNQPNzZvQ ning PetCity Facebooki kontolt: https://www.facebook.com/petcity.ee/
Tahame nende vahvate videotega soovida omalt poolt palju õnne meie riigile ning soovime tähelepanu pöörata ka meie neljajalgsetest sõpradest pereliikmetele. Kutsume omalt poolt üles inimesi märkama loomi, arvestama nende vajadustega ning nautima koos aktiivset elu!

Ole valvel! Iga päev alates 17.11.2017 kuni 24.02.2018 leiad uue vahva video PetCity Facebooki lehelt ning Youtube'i kanalilt – kokku 99+1 toredat tõugu! Jaga videot ka ise ja kommenteeri video või postituse all, kui kui leiad kas enda või sõbra koera videost või tahad meile lihtsalt sõnumi jätta!

Aita videotel levida! Jaga kingitust kõikide koerasõpradega! Leiad videod PetCity Youtube'i kanalist ning PetCity Facebooki lehelt: facebook.com/petcity.ee

Algataja

Pet City OÜ

Iga lemmikloom on väärt, et tunda end lemmikuna. Iga lemmiklooma pidaja on väärt, et tunda end parima peremehena. Meie teeme selle võimalikuks.