Aerusurfi matk Rummu karjääris

Eesti Matkaliidu liikmesoraganisatsiooni juubelimatk

EST ENG RUS

Seiklusrikkad SUP-i matkad Rummu karjääris.

Matkad toimuvad läbi terve suve 07.05- 12.09.2018.

Esmaspäeviti ja kolmapäeviti, algusega kell 18.00 (tule kohale 20 min varem).

Hind: 25 eur/osaleja.

Kohtade arv piiratud 10-20 osalejat.

Kes ees, see lahedal seiklusel sees!

Hind sisaldab: aerusurfi varustust, päästevesti, kalipsot, vajadusel susse, matkajuhti teenust.

Registreeru matkale info@kitesurf.ee

Veealused metsad, puuladvas tukkuv haug, alt möödalibisev majakatus – hõljumine 8 m kõrgusel põhjast – seda võid näha SUP-i laualt.

Rummu on üks legendaarne koht nii ajaloos, turismis kui kas sukeldumises. 1938. aastal avati siin vangilaager, kus vangide tööjõudu kasutati kivimurrus “Vasalemma marmori” kaevandamiseks.

Vangla suleti alles 2013 aasta 1. jaanuaril. Juba enne vangla sulgemist lõpetati aga karjäärist vee väljapumpamine ning see täitus allikavetega. Ka kõige kuumemal suvepäeval ei tõuse selle 44 ha kristallselge veega järve temperatuur üle 18-20 kraadi. Praegu on järv Eesti sukeldumisparadiis.

Veetaseme tõusuga jäid vee alla nii hooned, okastraataed, ekskavaator ja mets.

Meie läbime SUP-i matka sellest veealusest maailmast “ülelennu”. Liugleme üle pisi-Atlantise katuste, üle veealuste metsade ja hoonete.

Kogunemiskoht: koordinaadid saadame registreerunutele.

Matka pikkus: kuni 2 km

Kestvus: kuni 1.5 tundi

Mida kaasa võtta, mida selga panna? Ujumisriided ja rätik kaasa ja vastavalt ilmale soojemad riided, et peale matka külm ei oleks. Pudel vett joomiseks, midagi näksida oma soovi järgi.

NB! Vabade kuupäevade olemasolul on võimalik matka korraldada oma seltskonnale. Minimaalne osalejate arv 10 inimest. Anna tulekust teada info@kitesurf.ee

http://www.kitesurf.ee/sup-matkad/rummu-sup-matk/

Järgmiste seiklusteni!

Korraldaja

Fansurf Surfikool

Meie missiooniks on tutvustada inimestele surfamise kogemust ja tunda veepeal olles tõelist vabadust . Omame 15 aastast surfikogemust ja kõik surfikooli insturktorid on saanud vastava väljaõppe.