Aidu veealused metsad. Valgusparvematk

Tule valgusparvedega fjordidest läbipõimunud Ida-Virumaa mägismaad avastama! Aidu vesi on nii läbipaistev, et selle pinnal hõljumist võib võrrelda lendamisega.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Eesti Vabariigi juubelile pühendatud matkal suundume valgusparvedega Aidule, 35 km2 suurusele fjordidega palistatud mägismaale Ida-Virumaal. Matk toimub pimeduses vee alt valgustatud parvedega ja matkalistel avaneb lummav vaatepilt kristallselge veekogu veealustest metsadest.

Aidu vesi on nii läbipaistev, et selle pinnal hõljumist võib võrrelda lendamisega. Unenäoline retk kannab meid vaikselt aerusid liigutades üle tukkuva põhjasügaviku, tikksirgete vesikasvude ja sametiste vetikamütside. Võib juhtuda, et meid tuleb uudistama kobras või avastad savi sees veekogu põhjas põdra jälgi...  

Tule Aidu laguunidesse ja veedame paar imelist tundi sügavike kohal, mägede vahel, taevakaare all!

Matk kuulub Eesti Vabariik 100 juubelimatkade programmi. Vaata kõiki matkasid www.ev100.ee/et/juubelimatkad

Matka toimumisaeg: 1. mail 2018
Kogunemine: 20:30
Kogunemiskoht: koordinaadid saadame registreerunutele
Matka pikkus: kuni 7 km
Kestvus: kuni 2.5 tundi
Matka hind: 35 EUR

Matkal ei ole giidi ja retk läbitsakse koos matkajuhiga. Valgusparvematk on vaikuse ja ise avastamise retk. Parved on 6-kohalised ning igal osavõtjal tuleb aerud pihku haarata.

Registreerimine

Registreerimiseks klikkige Facebooki sündmusel nupule “Osalen” ja seejärel saatke kiri oma kontaktide ja osalejate arvuga aadressile info@matkajuht.ee või helistage registreerimiseks numbrile 566 781 13. Koht matkal tagatakse ainult eelnevalt registreerunud osalejatele. 

Ootame teid koos meiega avastusretkele!

Korraldaja

Matkajuht OÜ