Aivar Juhansoni personaalnäitus „EV100 Portreed“

Eesti Vabariigi 100.sünnipäevaga seoses on VIPEX AS salongis aadressil Kriidi 10 ajavahemikul 16.veebruarist kuni 15.märtsini 2018 avatud Aivar Juhansoni personaalnäitus „EV 100 Portreed“.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Juhanson on portreteerinud kokku ligi 2000 tuntud ühiskonnategelast, poliitikut, kultuuritegelast ja muidu tuntud inimest meie keskelt. Näitusel tuleb esitlemisele sada portreed.
Juhansoni teatakse eelkõige nädalalehe Eesti Ekspress persooniloo rubriigis igal nädalal ilmuvate šaržide järgi, kuid esitlemisele tuleb ka kunstniku muud loomingut.
Alates 16. veebruarist 2018 saab tema teoseid vaadata VIPEXi salongis, kus on traditsioon tutvustada vabariigi aastapäeval avatavate näitustega kohalike kunstnike loomingut.
Juhansoni kõrgeim rahvusvaheline tunnustus pärineb rahvusvaheliselt illustratsioonikonkursilt World Press Cartoon.

Korraldaja

Vipex AS

AS Vipex on 1990. aastal asutatud rahvusvaheliselt tegutsev tootmis- ja kaubandusettevõte. Oleme ühed juhtivad kõrgekvaliteediliste ehitus- ja siseviimistlusmaterjalide, looduskivitoodete, vannitoamööbli, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaupade tootjaid/turustajaid meie regioonis. Meie allhankijad ja tarnijad pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma ning esindame rohkem kui 100 erinevat brändi Balti riikides ja Skandinaavias, sealhulgas Vipex’i enda kaubamärke: Gils ja Harma. Ettevõtte juhtimissüsteem on üles ehitatud kooskõlas ISO 9001 kvaliteetstandardiga ning omame Eesti Eduka Ettevõtte sertifikaati ja tootjavastutuskindlustust.