Aleksandra Milenina Kunstinäitus "Loodus meie ümber" Kännukuke raamatukogus

Tallinna Kännukuke raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Augusti jooksul saab Kännukuke raamatukogus tutvuda näitusega "Loodus meie ümber", kus on ühendatud loomad, puud ja abstraktsus. Maalides kajastuvad erinevad meeleolud – õnn, üksildus, armastus, edu, rahulolu – tunded, mis saadavad meid igapäevaelus. Kirevad eluvärvid inspireerivad ning annavad positiivset energiat.

 Aleksandra Milenina e Ekaterina Ray on Tartu Ülikooli magistrantuuri lõpetanud noor maalikunstnik. Ta maalib inimesi, loomi, maastikke ja linnu. Tema diplomitööks oli abstraktsioonile kalduv maalide sari "Linna vaimud" ja "Metsa vaimud", millega saab tutvuda näitusel Tartu Ülikoolis. Stiiliks on realismi ja abstraktsiooni segu. Peamisteks tehnikateks on õli- ja akrüülvärvid lõuendil.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!