Algab juubeliaasta põnevaim spordisündmus IRONMAN TallinnAvaldatud: 04.08.2018

Täna, 4. augustil toimub esmakordselt Tallinnas IRONMAN täispikk triatlon, mis toob pealinna tuhandeid väliskülalisi: kokku osaleb juubeliaastale pühendatud sprordisündmusel enam kui 1400 sportlast enam kui 50 riigist.

"Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul toimub rahvusvaheline spordisündmus IRONMAN esimest korda Tallinnas," rõõmustas EV100 programmi juht Maarja-Liisa Soe.

"Spordisõpradel avaneb juubeliaastal enneolematu võimalus, kus tipptasemel ning enneolematult põnev spordisündmus tuleb lausa koju kätte."

Peakorraldaja Ain-Alar Juhansoni sõnul on IRONMAN Tallinn võistluse võõrustamine eriline võimalus.

"IRONMAN triatloni toimumine Tallinnas annab Eestile triatloni- ja spordimaailmas uue ning erilise staatuse. 1.-5. augustini võõrustame vähemalt 3000 väliskülalist, kes saavad osa rahvusvahelisest spordisündmusest ja Eesti juubelipidustustest," märkis Juhanson.

4. augustil toimub esmakordselt IRONMAN Tallinn täispikk triatlon, kus osalejad läbivad 3,8 km ujudes, 180 km ratastel ning 42,2 km joostes. Kõik huvilised on oodatud sportlastele kaasa elama Toompea jalamile ja võistluskeskusesse Vabaduse väljakul.

1.-5. augustil on Vabaduse väljakul avatud võistluskeskus ja spordilaat. Lisaks toimuvad Pom’bel IRONKIDS lastevõistlused 1. augustil, Seve Ehituse heategevusjooks asenduskodude laste toetuseks ning Telia 4:18:4 rahvatriatlon 5. augustil.

Vaata ka IRONMAN Tallinn programmi.

TÄHELEPANU! Võistlus toob kaasa muudatusi liikluskorralduses, täpsema ülevaate saab SIIT . Sündmuse ajal saab liikluskorraldust puudutavat teavet ka infotelefonilt numbril 5300 1707.

Kõik uudised