Algab kampaania "Aga mina lähen filmifestivalile"

''Aga Mina'' on väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tuleneb soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond.

EST

17. Just Film pakub avastamisrõõmu nii suurtele kui ka väikestele filmifännidele

Tänavu toob Just Film ekraanidele 50 filmi lastele, noortele, lapsevanematele ja vanavanematele. Kümne päeva jooksul toome vaatajateni traditsioonilised programmid nagu noorte- ja lastefilmide programmid, DOC@Just, lapse õiguste programm, samuti jätkavad kaks eelmisel aastal ellu kutsutud programmi – “Teadus360” ning “Rändav maailm”. Koostöös Teadusagentuuriga jätkub programm “Teadus360”, mis on suunatud noortele, kes tunnevad huvi teaduses toimuva vastu. Koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga jõuab vaatajateni eriprogramm “Rändav maailm”, mis keskendub peamiselt probleemidele, mis tänapäeva maailmas kõige teravamad on, seda aga just laste ja noorte vaatepunktist.

Just Film on löönud kampa eeskujukampaaniaga “Aga mina”, mis on mitmete organisatsioonide ühiskingitus EV100-le. 
Soovime juhtida tähelepanu laste ja noorte heaolule, aga ka valupunktidele, mis hädasti parandamist vajavad. Kui vaadata Just Filmi programmi, siis võib öelda, et Just Film hoolib, sest tänavusest programmist leiab ka raskemaid filme, mis näitavad, et hoolides teineteisest, kodust ja loodusest, on võimalik mured üheskoos seljatada!

Aga mina lähen filmifestivalile! 17. novembril stardib Eesti suurim laste- ja noortefilmide festival Just Film ja sedapuhku juba 17. korda. Ootame kõiki kinos ja loodame, et lubate end viia kinokunsti maagilisse maailma.

Filmifestivali korraldamine on keeruline ettevõtmine ja heade sõprade, toetajate ja sponsoriteta poleks see võimalik. Suur tänu kõigile, kes on kaasa aidanud järjekordse festivali toimumisele.

 

Korraldaja

Aga Mina