Algab kampaania ''Aga mina oskan ujuda"

''Aga Mina'' on väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tuleneb soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond.

EST

Eesti Ujumisliit ja „Kooliujumine“ osalevad väärtuspõhiste hoiakute kujundamise eeskujukampaanias „Aga Mina“ sõnumiga „Aga mina oskan ujuda“ , kuna soovime aidata kaasa tulevastele põlvkondadele tervema ja turvalisema elukeskkonna loomisel.

Kingime Eestile 100 aasta juubeli puhul lapsed, kes oskavad ujuda ja väärtustavad ujumisoskust tervisliku eluviisi ühe osana.

Loome ise ja kutsume ülesse ka teisi ujuma õppimiseks võimalusi looma.

Oleme ise ja kutsume ülesse ka teisi ujuma õppimisel eeskujuks olema.

Seome 2018.aasta jaanuarist käivitatud ujumise algõpetuse programmi Eesti Vabariik 100 sündmustega. Koostöös haridus- ja teadusministeeriumi, kultuuriministeeriumi ja päästeametiga taotleme, et järgmise saja aasta jooksul on eestimaalastele veega sõbraks saamine ja veeohutus enesestmõistetavad.

Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Ujumisliidu koostöös valminud õppevideod on kingituseks Eesti Vabariik 100-le.

Eesti Ujumisliidu poolt korraldatud ujumisõpetajate ja juhendajate täiendkoolitused on kingituseks Eesti Vabariik 100-le.  
17.-18. märtsil toimub „Õpime ujuma“ koolitus

Tule Sillamäele ja ole oma ujumisoskusega eeskujuks! 17.02.2018 algusega kell 11.30 Sillamäe ujulas, Sillamäe Staieri raames toimub 100km ujumine. 

Tule Keilasse ja ole oma ujumisoskusega eeskujuks!  24.02.2018 algusega kell 10.00 ( kogunemisega kell 9.00) Keila Tervisekeskuse ujulas toimub 100X100m teateujumine.

Korraldaja

Aga Mina