Ann Siniväli kunstinäitus "T" Tallinna Keskraamatukogus

Tallinna Keskraamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Märtsikuus näeb Tallinna Keskraamatukogu näitusesaalis Ann Siniväli näitust "T".

Ann Siniväli on noor kunstnik, kes on eksperimenteerinud erinevate kunstistiilidega. Ann on tegelenud maalimise, tarbekunsti ja fotograafiaga ning nüüd on jäänud pidama T-särgi kunsti juurde. T-särke teeb ta nii endale kandmiseks kui ka sõpradele isikupärasteks kingitusteks võttes inspiratsiooni näiteks nende lemmikutest artistidest.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!