Anname Võrumaa laste tantsulustile hoogu juurde!

Ühe riigi rahva ja kultuuri säilimise aluseks on traditsioonid. Rahvatants on üks oluline osa Eesti kultuurist ning lasteaed üks esimesi kohti, kus lapsed saavad sellega algust teha.

Tahame kinkida Võrumaa lasteaialastele pastlaid. Mäletame oma lapsepõlvest, et lasteaed oli esimene koht, kus saime proovida esimesi tantse nagu „Oige ja vasemba“ ja „Kalamees“ ning sai ka tantsupeol käidud. Oli väga uhke tunne kanda rahvariideid ja pastlaid, see oli suur tunnustus ja ka vastutus.

Oleme Võrumaal pastlaid valmistanud juba peaaegu 10 aastat ning tunneme uhkust, et meie käsitöölised on valmistanud neid tuhandeid paare. Seega soovime, et lapsed saaksid juba varakult tantsupisikuga nakatatud ja aitame sellele kaasa, nii kuis suudame. Oleme turule toonud sussikollektsiooni, mille iga paari müügist läheb 1 euro „pastelde fondi“, millega toetame pastelde valmistamist. Esimene lasteaed, kellele pastlad kingime, on Tilsi lasteaed.

Soeta endalegi Oma Kinga EV100 sussid ja aita Võrumaa laste tantsulustile hoogu anda!

Alustame Tilsi lasteaia tantsurühmale pastelde valmistamisest, kuna nende käest me sellise vahva idee üldse saime. Seega, kui saame müüdud esimese 150 paari Eesti 100 kollektsiooni susse, saab Tilsi lasteaia rahvatantsurühm pastlad jalga!!

Iga müüdud sussipaari pealt läheb üks euro Võrumaa laste pastelde fondi. Kollektsioon on müügil Tallinna ja Tartu kaubamajas ja meie e-poes www.omaking.ee.

Algataja

OmaKing

Oleme Võrumaal tegutsev jalatsite tootmise ettevõte, mille traditsioonid ulatuvad juba esimesse Eesti Vabariigi aega, kui ettevõtte omaniku vanaisa oli Vastseliinas kingsepp. Praegusel kujul tegutseb ettevõte aastast 1993 ning täna valmistame toasusse, võimlemissusse, sisetaldu ning sandaale.