Aruküla Lasteaed Rukkilill tähistab 35.juubelit koos Eesti Vabariigiga

Aruküla Lasteaial Rukkilill on haruldane sünnikuupäev - 24. veebruar 1983. Üllatav, et lasteaia avamine sai teoks sellisel kuupäeval nõukogude aja tingimustes.

Nii Eesti Vabariigi kui lasteaia juubeleid tähistame sündmustega kogu õppeaasta vältel ja pidulike ürituste sarjaga juubelinädalal "Väärtuslik 100+35" 19.-23.veebruar 2018.
Väärtused viime lasteni keskendudes igal kuul ühele konkreetsele väärtusele – AUSTUS, JULGUS, RAHVUSVÄÄRIKUS, ABIVALMIDUS, AUSUS, SÕPRUS, TÖÖKUS, AVATUS. Selleks on rühmades "kasvama pandud" väärtuste puud mis täituvad väärtuskasvatuslike tegevuste kirjeldustega sedamööda kuidas õppeaasta möödub. Kogu maja haaravad temaatilised sündmused kajastuvad juubelipuul lasteaia fuajees.
Lugupidamisest Eesti lipu värvide vastu otsustasime oma tööka pere sel aastal jäädvustada sini-must-valgena. Väärikas jäädvustus juubeliaastast ja näide heast organisatsioonikultuurist! Fotograaf Ingrid Kuusk.
Juubelinädalal peame kogu lasteaiaga piduliku õuepikniku, lustime lastepidudel nii mustkunstniku kui Maša ja karuga; täname nii praeguseid kui endisi töötajaid, sõpru ja koostööpartnereid piduliku aktusega. Valmib videokokkuvõte laste mõtteavaldustest teemal "Mida soovin Eestile ja lasteaiale". Alates 8.veebruarist on avatud fotonäitus"Lapsevanem Aruküla lasteaias ja näitus "Mänguasju ja õppevahendeid erinevatest ajastutest.
Kõik ettevõtmised on pühendatud Eesti Vabariigile.

Algataja

Anu Meelimäe

Aruküla Lasteaed Rukkilill on lasteaed Harjumaal 208-le lapsele.