Baltic Sun - muusika ja rõõmu festival Narvas!

Baltic Sun on südasuvine Ida-Virumaa suursündmus - neli rõõmsat päeva täis päikeselist muusikat tuntud ja ilmateinud artistidelt kõikjalt Läänemere riikidest ja kaugemaltki.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Eesti idaserval voolava Narva jõe kaunil kaldal asub linn, mille ajalugu on pikk, värvikas ja sündmusterohke. Südasuvel lisandub sellesse loetellu veel üks kirkavärviline verstapost - rahvusvaheline suvine regiooni suursündmus festival Baltic Sun. 

Nimi reedab sisu - festivali eesmärk on luua keset lühikest Eestimaa suve neli rõõmsat päeva täis päikeselist muusikat ja elamusi ning tuua kokku rahvast igast ilmakaarest. Üle 700 aasta vanuse Narva Hermanni linnuse hoovi välilavale astuvad tuntud ja ilmateinud artistid kõikjalt Läänemere riikidest ja kaugemaltki. Stiililiselt kostub muusikat popist rokini, folgist jazzini ja indist bluusini. Publikut rõõmustavad teiste hulgas Alexander Rybak Norrast, Erja Lyytinen Soomest, ansambel The Crossroadz Venemaalt, Vaiko Eplik & Eliit, Radar & Koit Toome ning Curly Strings Eestist jpt.

Värviline linnaprogramm avab Narva vaatamisväärsusi ning pakub muuhulgas ainulaadset võimalust sõita jazzijahiga piki Narva jõge mereäärsesse Narva-Jõesuusse. 

“Läänemere päike” on muusika ja rõõmu festival, kuhu on oodatud kõik, kes naudivad head muusikat, põhjamaa suve ja ehedat melu. 

Baltic Sun 2018 toimub 18. - 21. juulil Narvas.

 

Festivali ametlik koduleht: https://balticsun.ee 

Korraldaja

MTÜ Rajamuusika

MTÜ Rajamuusika eesmärgid on rütmimuusika valdkonna edendamine, propageerimine ja populariseerimine Tartus, Lõuna-Eestis ja mujal. MTÜ põhitegevused on kontsertide, kontsertsarjade, festivalide ja muude kultuuriürituste korraldamine, rütmimuusika valdkonda tutvustava elektroonilise ja trükimeedia loomine ja levitamine, koostöö arendamine haridus- ja kultuuriasutuste vahel ja rütmimuusika alase hariduse toetamine ja edendamine meistriklasside korraldamise ning õppematerjalide levitamise jms. tegevuse teel. Kodulehed: tartujazz.ee ideejazz.ee balticsun.ee