Bushcraft Festival Estland 2018

Eesti 100. sünnipäevale pühendatud loodustegevuste, ajaloolise käsitöö ja pärandkultuuri festival ilusa looduse keskel Lahemaal.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG

Bushcraft Festival põhineb rahvusvahelisel formaadil, mis on levinud üle kogu maailma. Eesti 100. sünnipäeva puhul toome meie pärandit tutvustava kultuurisündmuse ka Eestisse. See on loodustegevuste, ajaloolise käsitöö ja pärandkultuuri festival, mille peasuund on võimalikult laia ringi teemaliste koolituste pakkumine huvitatutele samas ajas ja ruumis. Festivali eesmärk on tutvustada ja edendada looduslähedast eluviisi ning kaduma hakkavaid kaugeid teadmisi-oskusi. Lisaks innustada noori väärtustama ainelist kultuuripärandit ja vaimset kultuuripärandit edasi kandma. Need on ka kohtumispäevad inimestele, kel ühised huvid, elamise viis ning ilmakäsitlus. 

Vaata rohkem: www.bushcraftfestival.ee

Pilet vahetatakse pääslas käepaela vastu, millega saab osaleda tasuta kõikides õpitubades ja muudes tegemistes.

 

Festivali pass – 25 €

Festivali passiga võib saabuda juba reedel alates kell 16.00 ning see sisaldab ka telkimiskohta Raudsillal.
 

Laupäeva pilet – 15 €

Kell 9.00 – 23.00
 

Pühapäeva pilet – 10 €

Kell 9.00 – 20.00
 

Kuni 12-aastased (kaasa arvatud) tasuta.
 
Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal (kui ei ole eelnevalt läbi müüdud). Piletite arv on piiratud!

Korraldaja

MTÜ Estlander

MTÜ Estlander on loodustegevusi ja pärandkultuuri edendav ühendus, mis on tegutsenud alates aastast 2009. Kuid sõpruskonnast koosnev ühendus on vennaskonnana tegutsenud samade eesmärkide täitmiseks juba palju kauem - 16 aastat. MTÜ Estlander ridadest võib leida oma ala tuntud spetsialiste Ukrainast Põhja-Jäämereni. Lisaks koolituste korraldamisele on meie südameasjaks inimeste lähendamine loodusega – seks tarbeks loome ja hooldame erinevaid avalikke ja tasuta loodusturismi objekte.