C-Jam ja Mikk Kaasik / Heategevuskontsert ÜLE LÄVE

Reedel, 9. novembril esineb Viljandi Pauluse kirikus tšellokvartett C-Jam koos noore andeka laulja Mikk Kaasikuga. Sündmuse piletitulu läheb kiriku peatrepi restaureerimise kulude katteks.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

C-Jam on unikaalne kooslus meestest, kes ei karda avardada piire ja püstitada endale enneolematuid väljakutseid. Tšellokvartetis on ühendatud klassikaline keelpillikvartett, improvisatsiooniline big-band, metalne ja kaasakiskuv rock-muusika, tundlik ning emotsionaalne tšellokõla. Selline muusika ei jäta külmaks ühtegi kuulajat.

Viljandi kontserdil on C-Jam publiku ees koos särava noore solisti Mikk Kaasikuga. Pole just palju neid noormehi, kes oma 15. sünnipäevaks on jõudnud edukalt osaleda erinevatel konkurssidel, mängida filmides ja salvestada oma debüütplaadi - Mikk on üks silmapaistev erand. Hoolimata oma noorest east üllatab ta oma esitustes südamlikkuse ja sügavusega.

Kontserdil astuvad üles ka Viljandi muusikakooli neidudekoor Maarika Reimandi juhendamisel ja tšelloõpilased Miko Marius Onni  ja Karl Vahur Vingisaar  ning kontsertmeister Kristi Kärmas.

1866. aastal valmis saanud Viljandi Pauluse kirikus pole kunagi põhjalikke renoveerimistöid tehtud, kuid 2016. aastast alates on kogudus tänu annetajatele tasapisi alustanud. Lähiajal lõpeb kiriku tugimüüridel oleva kaheksa torni restaureerimine. Kogudus loodab, et ka lagunenud ja ohtlik peatrepp saab korda veel sel sügisel. Soovijatel on võimalik annetada:
EELK Viljandi Pauluse Kogudus
SEB Pank a/a EE191010302007152005
Swedbank a/a EE132200221039206829
Selgitus: Trepi toetuseks

Korraldaja

EELK Viljandi Pauluse kirik