CD ja lauluraamat ''Laulame Eestimaale!"

Laulustuudio Margarita ja lapsed kingib Eestile lastelauludega helikandja koos lauluraamatuga ''Laulame Eestimaale!"''. Keilas tegutsevas laulustuudios laulavad 3 - 7-aastased lapsed.

Laulustuudio Margarita ja lapsed kingib Eesti Vabariigile lastelauludega helikandja (CD) koos lauluraamatuga "Laulame Eestimaale!"". Keilas tegutsev laulustuudio, kus laulavad 3 - 7-aastased lapsed, tähistab käesoleval aastal ühtlasi oma 30. juubeliaastat! Nii väikeste laste esituses saavad laulud kodust ja Eestimaast erilise tähenduse.

Juba 2016. aastal alustasid väiksed laululapsed laulustuudiost Margarita ja lapsed Eestimaa sünnipäevaks valmistumist ning on usinasti õppinud kodulaule ja laule Eestimaast.
Helikandjal kõlavad Eesti heliloojate ja luuletajate loodud kaunimad laulud kodust ja Eestimaast 3 - 7-aastaste laste esituses. Helikandjaga on kaasas lauluraamat, milles lisaks nootidele on ka laste joonistused oma kodumaast – Eestimaast.
Helikandja (CD) ja lauluraamatu esitlus kulmineerub kontserdiga Keila Kultuurikeskuses.

Laulustuudio ajalugu

Laulustuudio loojaks on Margarita Raun, kes asutas 1987. aastal Keilas Vikerkaare lasteaias omanimelise laulustuudio Margarita ja lapsed. Meie armsas kodulinnas Keilas on üles kasvanud mitmeid põlvkondi väga häid muusikuid.
Senise tegevusaja jooksul on laulustuudiol olnud palju esinemisi ja antud välja erinevaid helikandjaid, neist esimene „Jõulurahu sinu kodusse“, mille aegumatuid jõululaule kuulatakse tänaseni, on salvestatud 1989. aastal ja oli ühtlasi esimene laste jõululaulude salvestus tollaegses ENSV-s.
Tänaseks on laulustuudios laulnud mitu põlvkonda lauluhuvilisi ning on ütlemata hea meel, kui endised laulustuudio laululapsed nüüd juba oma lastega leiavad taas tee laulustuudiosse Margarita ja lapsed.

Margarita Raun
Margarita@margaritajalapsed.ee

Helikandja (CD) ja lauluraamatu esitlus kulmineerub 01.04.2018 kontserdiga Keila Kultuurikeskuses.

Teil on võimalus toetada helikandja (CD) välja andmise ja salvestamise kulusid helistuudios ning lauluraamatu trükkimist Tallinna Raamatutrükikojas.

Algataja

MARGARITA RAUN

Laulustuudio MARGARITA JA LAPSED loojaks on Margarita Raun, kes asutas 1987. aastal Keilas Vikerkaare lasteaias omanimelise laulustuudio MARGARITA JA LAPSED. Meie armsas kodulinnas Keilas on üles kasvanud mitmeid põlvkondi väga häid muusikuid.