Darja Rattiku kunstinäitus "Lenshenya ja poiss" Paepealse raamatukogus

Tallinna Paepealse raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14-26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
ENG RUS

Paepealse raamatukogus saab jaanuarikuus näha Darja Rattiku isikunäitust.

Darja Rattik on noor kunstnik, kes tegeleb vaheldumisi digi ja traditsioonilise kunstnikuna, kasutades joonistusvahendeid nii lõuendil kui paberil.

"Lenshenya ja poiss" on värvikate, armsate tegelaskujudega digitaalselt värvitud piltjutustus, mis sai alguse pliiatsijoonistustest ning arenes edasi digitaalse maalimise kaudu.

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!

Märksõnad: