Disco Tallinn Piknik

Eesti suvi, Eesti toit, Eesti talendid väga kaunis ja üsna uues sadamas ainulaadses piknik-peo formaadis - 7. juulil Eisma sadamas - Disco Tallinn ja Peeter Piheli piknik.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG

Pidudesari Disco Tallinn ja Peeter Pihel ühendavad taaskord jõud, et korraldada südasuvel, 7. juulil kaunis Eisma sadamas üks unustamatu piknik-pidu koos Vaiko Epliku kontserdiga.

Disco Tallinna vedajad Widenski ja Tom Lilienthal korraldasid mullu midagi seniolematut, kasutades selleks ära ilusat Eesti suve ning loodust. Nii sündis esmakordselt väga populaarseks osutunud piknik-peo formaat. Ääretult kaunis ja üsna uues Eisma sadamas Vihula vallas leiabki 7. juulil taaskord aset „Disco Tallinn piknik“, mis kätkeb endas muuseas Eesti Euroopa Liidu eesistumise õhtusöökide peakoka Peeter Piheli poolt hoolikalt valitud „einet murul“, andeka muusiku Vaiko Epliku vabaõhukontserti ning DJ-de etteasteid.

Peeter Pihel kommenteerib: „Panen ka sel suvel Kotzebue Bakery & Charcuterie parimatest paladest kokku maitsva piknikukorvi. Muretsema ei pea ka taimetoidu sõbrad - head ja paremat leidub korvis ka neile.“

Väravad avatakse 7. juulil kell 17.00, tulla saab kogu perega. Peale päikeseloojangut liigub pidu vanasse paadikuuri, kus esinevad Disco Tallinna residendid Widenski, Tom Lilienthal, Lorenzo ning külalisesineja, Martin Solveigi hittide hääl Jay Sebag Prantsusmaalt.

Korraldaja

Macadam Group OÜ

Märksõnad: