Eesti 100 kauneimat matkarada

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks kavatseb Reisijutud.com kaardistada ja 360 kraadi piltidele üles võtta Eesti 100 kauneimat matkarada.

Eesti Vabariigi 100. juubeli puhul kaardistab Reisijutud.com sada Eesti matkarada kaunitel maastikel. Iga rada saab kaardistatud GPS-träkiga ning salvestatud 360 kraadi fotode, tavaliste fotode, Google Street View vaadete ja kirjeldustega. Teekonnad ilmuvad aadressile https://www.reisijutud.com/EV100. Kõik on oodatud osalema ja täiendama matkaradade lehekülge.

Matkaradade kaardistamine algas 1. juunil 2017 ja jätkub läbi aasta 20. augustini 2018. Loodame üle poole matkaradadest kaardistada aastavahetuseks, keset talve vähem. 1. juuniks 2018 peaks valmis olema matkaradade kaart ja nimekiri aadressil https://www.reisijutud.com/EV100. 20. augustiks täiendame neid matkaradu, mis veel korralikult esindatud pole. Reisijutud.com kaardil on näha kõigi EV100 matkaradade alguspunktid.

Matkaradade kaardistamiseks on vaja 360 kraadi kaameraid, 4G internetiühendust ning tahvlit või nutitelefoni. Matkaradade kaardistamisega seotud kulud on veel transport ja vajadusel majutus.

Algataja

MTÜ Reisijutud

Reisijutud.com kaardistab Eesti matkaradu, tutuvusab kauneid maastikke ja jagab reisisoovitusi teadlikule reisijale.

Kaasalööjad
Kasutaja Kaido Einama pilt
Kaido Einama
Kasutaja Karmen Veeorg pilt
Karmen Veeorg