Eesti 100 kontserdid Rakveres

Eesti Vabariigi juubeli tähistamiseks loodud kontsertsari Rakvere inimestele

Valmis!
Valmis!

Juubeliaasta suurejoonelisemaks tähistamiseks loodud kontserdite sari Rakvere inimestele Rakvere linnalt. Idee on pakkuda linnarahvale rohkem kontserte ja neid aegadel, kui aastaringses plaanis on tühimikud selles zanris.

Kõik kontserdid toimuvad linnavalitsuse valges saalis (Rakvere Tark Maja) ja on minimaalse piletihinnaga, et oleks taskukohane ka pesnionäridele ja väikese sissetulekuga inimestele.

Kavas:

13.03 kell 19 Trio Comodo (toimunud)
23.05 kell 21 Pillifond Kontsert Rakvere päritoluga pillidel.
13.06 kell 19 Tallinna Kitarrifestival
29.09 kell 19 Naised Köögis
oktoober - U. Sisaski" Nüüdisaegne Sodiaak". Tiit Peterson
november - Tuuli ja Teet Velling

Kavas: 13.03 kell 19 Trio Comodo (toimunud) 23.05 kell 21 Pillifond kontsert Rakvere päritoluga pillidel. 13.06 kell 19 Tallinna Kitarrifestival 29.09 kell 19 Naised Köögis oktoober - U. Sisaski" Nüüdisaegne Sodiaak". Tiit Peterson november - Tuuli ja Teet Velling

Algataja

Rakvere Kultuurikeskus

Rakvere Kultuurikeskus on Rakvere Linnavalitsuse allasutus, mille ülesandeks on linnas toimuvate kultuurisündmuste korraldamise, koordineerimise, reklaamimise ja võrgustiku koostöö arendamine. Asutuse eesmärgiks on teha huvitavaid kultuurisündmusi linnarahvale, luua võimalused kohalikele kultuurikollektiividele avalikeks esinemiseks ning olla partner erinevatele kultuuriüritusi tegevatele ettevõtetele, asutustele ja kultuurikollektiividele.

Märksõnad