Eesti 100 - noortepärased seinamaalingud Rakverre. Rakvere Sotsiaalkeskuse laste päevakeskuse seinamaalingu avamise pidu

EV100 suurprojektina valminud noortepäraste seinamaalingud Rakverre esimese valminud maalingu avamispidu, mis on mõeldud kõigile lastele ja noortele linnas.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Pidu korraldatakse koostöös maalingu saanud asutuse ehk Rakvere Sotsiaalkeskuse laste päevakeskuse ning nende partnerite rakvere Kultuurikeskuse ja Rakvere Avatud Noortekeskusega.

Maalingupeo idee lahtub maalingust - Tootsist ja Arnost. Nii on ka avamispeo teemaks Tootsid ja Teeled. Vastavalt korraldatavate asutuste spetsiifikaga on peo rõhk sportmängudel ja töötubadel.

Korraldaja

Rakvere Kultuurikeskus

Rakvere Kultuurikeskus on Rakvere Linnavalitsuse allasutus, mille ülesandeks on linnas toimuvate kultuurisündmuste korraldamise, koordineerimise, reklaamimise ja võrgustiku koostöö arendamine. Asutuse eesmärgiks on teha huvitavaid kultuurisündmusi linnarahvale, luua võimalused kohalikele kultuurikollektiividele avalikeks esinemiseks ning olla partner erinevatele kultuuriüritusi tegevatele ettevõtetele, asutustele ja kultuurikollektiividele.