„Eesti 100 tort“

Kingime Eestile 100 meistri poolt retseptiraamatu magusatest paladest ning veebruaris 2018 kingime üle 100 maiuspala heategevusena abivajajatele, tunnustamist väärt isikutele ja ettevõtetele.

100 Eesti magusameistrit on oma retseptisahtli avanud ning jagavad kaasmaalastega oma parimat pala, avaldades selle retseptiraamatus, mis ilmub juubeliks – veebruaris 2018. Esitatud retseptides hoiame au sees Eestile omast tooraineid ning kaunistusi. Tunnustame meistreid üle Eesti.
Sama olulisel kohal on heategevusaktsioon veebruaris 2018, kus kingime üle 100 tordi/maiuspala heategevusena abivajajatele, tunnustamist väärt isikutele ja ettevõtetele.
Lisaks retseptiraamatus osalejatele on heategevuskingiga liitunud ka paljud teised meistrid üle Eesti ning oodatud on kõik, kes soovivad kingituse tegemisega liituda. Heategevus on juba alanud! 100 väga head retsepti on välja valitud ning raamatuks vormumas. Esimesed tordid pildisessioonidelt on oma tee juba heategevuskingina koha leidnud (mida kajastame ka Eesti 100 Tort FB lehel) ning mitmed head Eesti ettevõtted on nõus meie tegevust toetama, et retseptiraamat saaks ellu viidud.
AITÄH kõigile armsatele osalejatele, heategijatele ja toetajatele! Suur tänu kirjastusele Rahva Raamat, kes avaldab meie retseptiraamatu. Meiega saab ühendust võtta ja heategevuskingiga liituda. TEEME KOOS HEAD!
eesti100tort@gmail.com
www.facebook.com/eesti100tort

Algataja

Margot Kuuskmann

Kingime Eestile 100 meistri poolt retseptiraamatu magusatest paladest ning veebruaris 2018 a. kingime üle 100 tordi/maguspala heategevusena abivajajatele, tunnustamist väärt isikutele ja -ettevõtetele. Heategevus on juba alanud! 100 väga head retsepti on välja valitud ning raamatuks vormimas. Esimesed tordid pildisessioonidelt on ka oma tee juba heategevuskingina koha leidnud. AITÄH kõigile osalejatele ja heategijatele!