Eesti keel selgeks 100 tunniga!

Eesti Vabariigi 100ndal sünnipäeval teeme meie riigile kingituse – anname kõigile inimestele üle maailma võimaluse õppida eesti keelt ükskõik millal, kus iganes ja täiesti tasuta.

Valmis!
Valmis!

Eesti riigi jaoks on oluline, et eesti keele õpe oleks igaühele kättesaadav, sest iga Eesti keele kandja on ka meie kultuuri hoidja ja teretulnud osaline meie kultuuriruumis.
Integratsiooni Sihtasutus toetab innovaatilist Eestis väljatöötatud keeleõppeprogrammi Speakly, et võimaldada eesti keelest erineva emakeelega inimestel õppida selle rakenduse abil tasuta eesti keelt.
Antud keeleõppeprogramm on muidu tasuline. Nüüdsest on võimalik selle abil õppida eesti keelt tasuta, mis on Integratsiooni Sihtasutuse kingitus eesti keelt õppida soovijatele EV100 puhul.

Speakly keeleäpp on hea ja mugav võimalus õppida eesti keelt nii oma nutiseadmes kui ka arvutis mitme erineva keele baasil: inglise, saksa, vene, itaalia, hispaania, prantsuse.
Speakly kasutab kolmesammulist süsteemi, et õppija omandaks hea suhtlustaseme. Esimene samm: õpid sõnu; teine samm: kirjutad ja räägid; kolmandaks sammuks on eluliste olukordade harjutamine.
Keeleõppeprogrammis kasutatakse spetsiaalseid mälutehnikaid, et uus info hästi meelde jääks. Programm saab ise aru, milliseid sõnu peab kasutaja rohkem harjutama ja millal on parim aeg nende kordamiseks.

Kuidas saada ligipääs tasuta eesti keele õppele selle programmi kaudu? Toimi nii:
1. Mine www.speakly.me
2. Vajuta "Osta kohe"
3. Logi sisse, vali eesti keel, vali mistahes pakett
4. Sisesta sooduskood EV100
5. Tee keeletest enda taseme määramiseks
6. Alusta õpinguid

Alates 5. märtsist on kõikidel huvilistel võimalus tasuta õppida eesti keelt keeleõppe programmis Speakly, kasutades koodi "EV100". NB! Võimalus õppida programmi abil eesti keelt tasuta kehtib ka pärast juubeliaasta lõppu.

Palun jaga informatsiooni selle programmi kohta oma sõpradele Eestis ja välismaal, kes tahaksid meie imelist eesti keelt õppida!

Algataja

Integratsiooni Sihtasutus

Integratsiooni Sihtasutus seisab hea selle eest, et Eestis elavad inimesed jagaksid ühiseid väärtusi ja osaleksid ka ise aktiivselt kodanikuühiskonnas, et Eestis elavatel rahvusrühmadel oleks võimalus säilitada oma emakeelt ja kultuuri. Samuti tegeleb Integratsiooni Sihtasutus eesti keele õppe võimaluste laiendamisega.