“EESTI KULD”

Näituse "Eesti Kuld" 14 - 29.08.2018 Kultuurikatla koridor kulbis. Kunstnik Tiiu Piibur ja rõiva disainer Eva Pajus, õlimaalis kui rõivadisainis üheskoos.   

Kogupereüritus
EST ENG

https://tiiupiibur.com/eesti-kuld

Tiiu Piibur EV100 rändnäituse sari “EESTI KULD” 2018

Meie tutvustame Eestimaa loodust läbi loomingu, õlimaalis kui disainis üheskoos. Lisaks tuleb esitlusele ka rõivakollektsioon "Loodusega üks" disainitud Eva Pajuse poolt. Kahte kunstnikku seob lisaks ühisele visioonile ka ema ja tütre suhe. Rõivakollektsioon tuleb esitlusele vaid avamise päeval, hiljem jäävad maalid näitust esindama.

Rohkem kui varem mõtleksime oma juuretele, päritolule ja iseenesele: „Eestlane elab pühal maal, kus ta on hoitud ja õnnelik, et meil on oma Eestiriik ja oma maa.“
Näitusel olevad eksponaadid pole müügiks, vaid näitamiseks, paljudes Eestimaa linnades.

EESTI KULD
Selle näituse ettevalmistamisega olen omandanud teadmisi, mida varem polnud. Puudutan põgusalt mõndasid liike, mis moodustavad lõpptulemusena meie Eesti kulla. Taimevormid meie Eesti rabades ja metsades. Samblad, samblikud ja seenelised on liigid mis paljunevad ülalkasvavate eostega. Need liigid valmistavad paljudele eluvormidele kasvusoodustusi juba ette. Ma ise pean neid vorme meie kullaks, kuna nende kadumisega kaob ka meie pärimus, meie eriskummaline perifeeria.

"Läbi samblate ja samblike näituse on kunstniku sooviks tuua välja ürgne kutse ja hääl ning aidata avastada ürgne vägi enda sees".   - Kristi Märk

 Ootan kaasamõtlejaid, kuna näitusesari kogub alles tuure. Ja ei oska ennustada, mitmes linnas me külas käime.

Oodatud kõik head inimesed, kes armastavad loomingut ja meie imelist loodust.

Võta meiega ühendust, et saaksime näitusega ka Sulle külla tulla :)

 

info@tiiupiibur.com
tel: +37258158448

Selle näituse ettevalmistamisega olen omandanud teadmisi, mida varem polnud. Puudutan põgusalt mõndasid liike, mis moodustavad lõpptulemusena meie Eesti kulla. Mõned kullakesed on ka disain rõivastel, mida modellid kannavad avamise päeval. Moeetendus toimub vaid näituse avamise päeval, olete oodatud.
Sellel lingil on näituse"Eesti Kuld" kirjeldav sisu: https://tiiupiibur.com/eesti-kuld

Kunstnik Tiiu Piibur portfoolio: http://tiiupiibur.com/portfoolio

Korraldaja

Tiiu Piibur

Maalikunstnik Tiiu Piibur ja rõivadisainer Eva Pajus tutvustavad oma loomingut, mis inspireeritud Eestimaa loodusest, õlimaal ja disain üheskoos. Lisaks tuleb esitlusele ka rõivakollektsioon "Loodusega üks", mille on disaininud Eva Pajus. Kahte kunstnikku seob lisaks ühisele visioonile ka ema ja tütre suhe. Tähelepanu! Rõivakollektsioon tuleb esitlusele vaid avamise päeval, hiljem jäävad maalid näitust esindama.